İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu gün senin "adsense" Günün

L

loadmp3

Misafir
Merhabalar
Arkadaşlar forumda daha önce sanırım böyle bir konu geçti ama sanırım bir cevap gelmedi,
Kadınların altın günü yaptıkları gibi bizde adsense günü yapsk en bir birimizin sitelerine gün gün tıklasak ?
Arkadaşın biri var, bir bi kafeye gidioyr 2 4 kazanıyor birde başka kafeye gidiyor 2 $ kazanıyor günde 4 $ aşağı olmuyor diyor ?
Demekki işe yarıyor ?
Dilide türkçe üstelik.
Cevaplarınızı bekliyorum, bu bir öneridir

C

c4®

Misafir
Forumda biri böyle bir şey sunmuştu ; Herkes monitöre kafa çakacaktı. ( Tabi sevincinden değil adama hırsından ) Bu işler boş işler dostum ; Google senin yapacağın hamleleri çok önceden hesaplamasaydı , şu an dünyanın 1 numaralı reklam dağıtan servisi olmazdı ....

Onun yerine otur 1 hafta bir konu seç ; doldur içini ; daha çok ve rahat bir şekilde para kazanırsın ... İşin ahlak yönü : Senin veya böyle bir şey olursa arkadaşlarının ;
googledan atılması yada Google düzeyinde Türkiye 'nin itibar kaybetmesinden başka hiç bir yararı olmayacaktır.
-
İşe dinimiz yönünden bakarsak , yaptığınız iş harama girecektir.
Çünkü ; reklamverenin hakkını boş yere yemiş olacaksınız... Daha doğrusu kul hakkı olacaktır.
-
Ben sana açıklamaya çalıştım ; sen vazgeç yoksa bu forumdakiler sana uçar ;)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Altın günü konusunu ben açmıştım ama tamamen böyle şeyleri düşünenlerle dalga geçmek içindi. Konu olarak "Esra Ceyhanla A'dan Sens'e" olarak bulabilirsiniz.

Yine aynı mesajda sadece kötü şeylerin örnek alındığını söylemiştim. Haklı çıktım bi kere daha :)

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bırakın Kadınlar Gün yapmaya devam etsin
Biz İşimize Bakalım

Arkadaşında Cafeden Tıklamaya devam etsin :D

T

The_Best

Misafir
Arkadaşlar siz google yi ne sanıyorsunuz, adamlar bizim teknolojimizin 50 yıl sonrasını kullanıyor, bir kere adsense tıklamaları location çözünürlük ip ipx vs. kavramlarla takip ediliyor, internet kafeden tıklayanın hesabı fazla uzun sürmez.

E

European

Misafir
hahaha allah sizi davul etmesin :)
yaw bizim Türklerin kafası farklı yönde çalışıyor :)
yaw bırakın arkadaslar allah aşkına yaaa. ger şeyin bir rajonu var. 2 adım öteye gidemeyiz bu kafayla..cık cık cık..üzüldüm valla

nebula

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Buyuzden adwords teki reklamlarımı icerik zincirinden kaldırdım. :mad:

İnsanlar kendi elleri ile kendi iplerini çekiyorlar.. Çoğu webmaster üç beş kuruş kazanıyor dürüst olarak..

İki tane elemanın yüzünden yarın belki o bile hayal olacak...

M

M@latyæsporlu

Misafir
loadmp3 forumun gözünde hırsızsın.. git kardeşim uğraşma dilencilik yap veya başka bişi de olabilir.. hırsızlık olabilir mesele manavdan 1 kasa domates çalabilirsin domaitesin kilosu 50 kuruş 1 kasada 20 kilo olsa eder 10 ytl her manavdan günde 2 kasa çalsan 20 ytl 5 manavda bu işlemi gerçekleştirsen günde 100 ytl ayda 3000 ytl eder... karlı iş tam senlik

domates nerden çıktı derseniz sabah sabah (kahvaltıyı yeni yapıom :D) evde domates yoktu baktım manav dışarı koymuş domatesleri biden aklıma bu geldi :)

L

loadmp3

Misafir
M@latyæsporlu' Alıntı:
loadmp3 forumun gözünde hırsızsın.. git kardeşim uğraşma dilencilik yap veya başka bişi de olabilir.. hırsızlık olabilir mesele manavdan 1 kasa domates çalabilirsin domaitesin kilosu 50 kuruş 1 kasada 20 kilo olsa eder 10 ytl her manavdan günde 2 kasa çalsan 20 ytl 5 manavda bu işlemi gerçekleştirsen günde 100 ytl ayda 3000 ytl eder... karlı iş tam senlik

domates nerden çıktı derseniz sabah sabah (kahvaltıyı yeni yapıom :D) evde domates yoktu baktım manav dışarı koymuş domatesleri biden aklıma bu geldi :)

Kardeş ilk önce şunu söyelyeyim ben konuda olsa nasıl olur dedim ayrıca cafeden cafeye dolaşan ben değilim,
Bu bir öneri + Soru dur ? Demekki uygun değil...
Ben hırsızlık yapıcak olsam şimdiye kadar yapardım kardeş, evinde madem domates'in kalmamış git sen domates çal hem evde yersin hemde balkondan satış yaparsın çok iyi bir kazanç kapısı olur... Ayrıca burası bir tartışma platformudur... Tatışılır olursa evet denir olmassa hayır DENİR. kişilik haklarına saldırmaya gerek yok sen nereden biliyorsun hırsızlık yaptığımı ?

M

M@latyæsporlu

Misafir
ben sana hırsızlık yaptın dedin mi ? yapmaya adaysın hiç bi farkı yok. ben burda adsenseyi veya reklamvereni savunmuyorum ben kendimi savunuyorum.. çünkü bugün tek gelir kaynağım sayılabilecek googleyi kaybetmek istemiyorum... ha ayrıca domates işine girmeyi planlıyorum şu googledan biraz biriktirirsem nakit , iyi para var sanada tavsiye ederim hırsızlıktan iyidir hiç yoktan..

L

loadmp3

Misafir
Kardeş bak olayları farklı yollara çekmeye çalışma
Sende haklısın ama sordum öyle bişi yaptık hadin yapalım demiyorum nasıl olur dedim olmsuz cevap geldi, Demekki olmuyor...
Ayrıca kırıcı konuştum ise özürdilerim yazıyı okuyunca çok sinirlendim,

baris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar düşüncelere hiç saygınız yok adam bir öneri söyledi kabul edeilr yada edilmez adamı boka sokup cıkardınız düşüncelere saygı gösterin asıl sizler bu kafa ile bir yere gidemezsiniz afedersinzi ama biraz daha saygı çerçevesinde bir eleştiride bulunun saygın bir plartformda sarfedilen sözlere bakınız yakıştıramadım

C

chemeng

Misafir
bu şekilde aşağılayan arkadaşlar adsense'den iyi anlıyor olabilir 100'lerce dolar da kazanabilir ama insanlık parayla değil işte... önce insanlık öğrenmek lazım. yakıştıramadım doğrusu...

M

M@latyæsporlu

Misafir
loadmp3 : estafurullah ne özürü , ama sende farkında olmalısınki bugün tek gelir kaynağımız neredeyse sadece google
baris :
saygı anlayışın bumu ?
chemeng : aşşağılamak nerede söylermisin ? ben sadece bir öneri sundum birazla şakayla karışık..

arkadaşlar bunu yapmaya mecbur hissettim kendimi yine böyle bi konu açılırsa yine tepkimi korum,gidip adsense şikayet edeceğime yüzüne söylerim ;) maalesef tek gelir kaynağım bu ve umudumu tamamen adsenseye bağlamış durumdayım emrah söylesin :) google inşallah beni bi abdye yollayacak birazda oranın okullarının havasını alalım dimi :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5