İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bu hata nasıl düzeltilir??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

mfk_1868

Misafir
monitor.php dosyasının 211. satırı lazım:) hata ordaymıs

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
bi include problemi sanırım.

monitor.php veya diğer dosyalardan include kodlarını bi incele istersen. eklenecek sayfa ../../ gibi bi alt dizinde olduğu için, ve ordan dosya çekemediği için olabilir.

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Kod:
include_once('../../class/include.php');
bundan olabilir. ama tam olarak emin değilim. umarım çözersin.
bu arada googleda veya resmi sitesinin forumlarında bununla ilgili araştırma yapabilirsin

F

foxxx

Misafir
php den anlamıyorum o yuzden soruyorumm net bir cewap verecek arkadaş arıyorum bu forumda php bilen 1000 kişi vardır ama işine gelmeyince kimse yardımcı olmuyor..

M

mfk_1868

Misafir
ım kusura bakmada bu cevabından sonra bilen olsada yardım etmez. Burada en az 15 20 kişiye karsılıksız yardım etmişimdir. Aynı işleri yabancı forumlarda parayla yaptırıyorlar. Herkes burada yardım olsun diye yapıyor. Kimse senin konuna cevap atmak zorunda değil.

F

foxxx

Misafir
istemez zaten hmn havalara girmeyin öyle.. sizin gibiler zaten bu güzelim forumu bitirdi.. geberdi burası

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
foxxx' Alıntı:
istemez zaten hmn havalara girmeyin öyle.. sizin gibiler zaten bu güzelim forumu bitirdi.. geberdi burası
Geberdi diyorsunuz ama bu mesajınızla düzelmesini sağlayamayacağınız gibi daha da kötüleştirirsiniz.

Lütfen kişisel tartışmalara girmeyin.

Kolay gelsin..

F

foxxx

Misafir
iyinet forum bana birkaç arkadaşım tavsiye etti diye girdim eski konulara fln baya baktım o zmnlar konular cewap dolu.. yeni konulara bakıyorum paylaşım varsa cewap var soru varsa cewap yokk

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
foxxx' Alıntı:
iyinet forum bana birkaç tavsiye etti diye girdim eski konulara fln baya baktım o zmnlar konular cewap dolu.. yeni konulara bakıyorum paylaşım varsa cewap var soru varsa cewap yokk

Bu biraz da soru soran kisinin tavri ve sorusu ile de ilgili.
"Ben bilmem cozun bunu yeter" yanlis bir yaklasim forumlar icin.
Belki istemezsin ama ben de arkadaslarin gibi sana bir tavsiye vereyim, yaptigin is konusunda kendini yetistirmeye calis, bu PHP ise basit birkac sey ogrenmeye basla, bugun olmasa baska birgun bu seni yine yakalar basina dert olur, o zaman soru soracak bir forum da bulamayabilirsin.
Dogru yada yanlis, yardimci olmaya calisan herkese minnettar olmaliyiz.
Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum. (HZ. ALİ)

F

foxxx

Misafir
php konusunda çok az bilgim var.. işlerim şu aralar çok yoğun php kodlamayı öğrenmeye henüz vaktim yok o yuzden böyle sormak zorunda kaldım.. bende biliyorum öğrenmem gerektiğini çünkü artık çok gerekli olmaya başladı ama şimdilik geçici bir yardıma ihtiyacım var..

diğer konuya gelince söylediklerimin hala arkasındayım artık paylaşım yoksa yorumda olmuyo.. gerçi bu zmnda çoğu forumda öyle en iyi bir kaç forum (donanımhaber,forumtr,iyinet..) bunlarda sürekli yardımlaşma olması gerektiğini düşünüyorum.. ya artık türk insanı yardımlaşmayı sevmiyor yada işine gelmiyor..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5