İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu host firmayla çalışan varmı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mural

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
http://www.web34hosting.com/
adlı host firması gayet cazip fiyatları var. Çalışmayı düşünüyorum. Fakat burda çalışan varsa fikirlerini almak istiyorum.
Teşekkürler (Fikirleriniz sonucunda çalışmayı değerlendireceğim bu yüzden fikirleriniz önemli)

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oy oy.. yani susayım diyorum ama dayanamıyoum.. Ne firması? Bu bir firma değil ki? iki gün sonra dolandırıldım diye topic açacaksınız sonra.. Burdan hosting alınır mı hiç? ns lerede mi bakmıyorsunuz hiç kaç domaini var ticari bilgileri nelerdir bir adresi var mı yok mu? Bedava verse ne olacak ki burası? Emeğinize yazık değil mi? 10 kere dolandırıla dolandırıla 1 ytl den 10 ytl ödeyeceğinize bir kere 10 ytl vermeniz daha mantıklı değil mi?

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla fazla bilgiye sahip değiliz çünkü yeni kurulmuş.
http://www.whois.sc/web34hosting.com kötülemek istemem ama iyice araştırın derim.whoiste serverları sagonet ten alınmış gözüküyorlar birde dns lerde başka bir site çıkıyor.sagonette unlimited alan yok band var ama fiyatlarına yetişmek imkansız.isterseniz sagonettede mail gönderin onlardanda bilgi alıp iyice araştırıp almanızı tavsiye ederim sonradan kötü sonuçla karşılaşmayın...

CemYilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla dizayn sıradan ve internetten ücretsiz marez olarak bulup template satıyorum diyen bir siteden ne beklenir siz karar verin.

asoza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SLiM_BoY' Alıntı:

5 metrede evde var demek gerekir ama o fıkrayı herkes bilmiyordur. Görüntüdeki kadar da sağda var ama öyle bir görüntü yakalama programı henüz yok.
Ticari faaliyette bulunanları karalama gibi konular sevimsiz oluyor ama burada durum öyle değil. Orada apaçık görünen bilgisizlik.
Temel konularda bilgi birikimi olmayanları rehber tutup arkasına düşmeyi mantıklı bulmuyorum.

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
asoza' Alıntı:
5 metrede evde var demek gerekir ama o fıkrayı herkes bilmiyordur. Görüntüdeki kadar da sağda var ama öyle bir görüntü yakalama programı henüz yok.
Ticari faaliyette bulunanları karalama gibi konular sevimsiz oluyor ama burada durum öyle değil. Orada apaçık görünen bilgisizlik.
Temel konularda bilgi birikimi olmayanları rehber tutup arkasına düşmeyi mantıklı bulmuyorum.

Kimseyi karalamak istemem..Gün gelir ben de bu işe atılırım.Bana yapılmasını istemediğim davranışları karşımdakine yapmam..

7/24 Teknik Destek sunan bir firma(!) nın, henüz kendi websitesinde teknik ayarları yapamaması ve ayrıca bu firma(!) nın web tasarım hizmeti vermesi olayı özetliyor sanırım.

İyi çalışmalar

T

trgup

Misafir
ehueh:D güldüm
hadi diyelim veremezde sınırsız alan verdi.
10 gb band la napacan sözde sınırsız alanı?

E

exc

Misafir
Yurt dışı hatlarda problem yokken ping attım ve sitelerine girdim. Pingler iyi değildi ve siteleride çok geç alıyordu. Siz kendinizde deneye bilirsiniz belki sorun benim hattımdadır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5