İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu Hosting Firmasını Nasıl Bilirsiniz?

Voyvoda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar natro diye bir hosting firması buldum nasıldır iyimidir aşağıda ilgilendiğim paketin özelliklerini yazıyorum sizce bu fiyata uygunmudur?bana önerebileceğiniz başka yerler varmıdır.Teşekkürler.
3.000 Mb Web Alanı 10 Adet Web Host Hesabı
400 Adet E-Posta Hesabı 20 Gb Toplam Aylık Trafik
3 Adet MySql Server DB 3 Adet Odbc&Dsn
10 Adet Domain Alias Size ait Dns Sunucuları
Ücretsiz StatSx Ziyaretçi Raporları 1 Adet Sub Domain
122,40$+K.D.V

Voyvoda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkür ederim ama link'e tıkladığımda "Arama kriterine uygun sonuç bulunamadı, Lütfen başka bir Arama kriteri (Aranacak Kelime) vererek tekrar deneyin." yazısı çıkıyor.

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Notro iyidir fakat genede iletişime geçerek sana ayrılan cpu limiti vs sormalısın yoksa siten biraz büyükse en kucuk cpu aşımında vs kapatabilirler siteni.

Aslında hosting alan veya bw bakarak alınmaz..
Cpu limiti , destek en önemli etkendir..

alcapone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
natro duyulmus tanınmıs bır fırmadır ama genede ıletısıme gec derım

Cod3rwish

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Natro Sağlam Firma Dostum Ama DahaUygun Bir Fiyata Bulabilirsen araştirirsan.. Natrodanda Alirsan pişman Olmazsin .. Karar Senin ;) Simdiden Güle Güle kullan.

SadeceDownload

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Natro çok sağlam bir firma ancak eğer ki hosting konusunda bilgin yoksa. Destek sorunu yaşayabilirsin. Bazen 3 - 4 günde sorulan sorulara cevap verdikleri olduğunu biliyorum. Ayrıca bi kötü yanlarıda panel olarak kendi geliştirdikleri panel kullanmaları olsa gerek. Çünkü cpanel veya plesk bilen birisi onların panelinde (Türkçe ve sade bir panelleri vardır) sorun yaşayabiliyor. Hele ki vps veya dedicated server alanların en büyük şikayetleri bu panel sorunu oluyor bu firma için.
Ama genele vurdunmu hizmetlerinde sorun yaşamazsın boru değil natro...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5