İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu hosting satışı yapan kişiye güvenmeyin!

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birincihost.com un sahibini 2 yıldır tanıyorum.böyle bir sorunla hiç karşılaşmadı.inşallah doğru değildi.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
IndexServers' Alıntı:
yanlış anlama ama en nefret ettiğim izni olmadan msn logların verilmesi.

neden ki bence gayet normal anormal bi yazı vermemiş ki
sade geçen bi yazışma

G

galatasaraylilar

Misafir
IndexServers' Alıntı:
yanlış anlama ama en nefret ettiğim izni olmadan msn logların verilmesi.

konuşmalarda herhangi bi kötü yan bulamadım. burda doğruluğu kanıtlamak için yapıyoruz. benim birincihost la falan alıp veremediğim yok. sahibini de tanımam. aylarca uğraşıp site yazıyoruz. sonra paramızı verip host alıyoruz. o da gidip bizim yazdığımız siteyi başkasına satarsa nerde kaldı dürüstlük, delikanlılık, webmaster'lık...

B

BirinciHost

Misafir
cevap

Merhaba

Bahsi geçen sitenin geçmişte birincihost.com tarafından barındırıldığı doğrudur.Site spam sayfalar ile yüksek hit almayı başaran bir sitedir.İnternet ortamında web olaylarına yeni giren bir müşterimin diğer sitelerin hitlerini nasıl yükselttikleri hakkındaki sorusu üzerine toplistlerdeki birçok sitenin spam sayfa sayesinde yüksek hit kazandığını söylemiştik.Frontpage ile bile yeni tanışan müşterimiz elbette spam sayfanın ne olduğunu anlamayamadı ilk etapta. örnek için sayfalar verdim kendisine.Yüksek sayıda spam sayfası verilmedi kendisine bu yanlış anlaşılmasın.
ve spam sayfa ile yüksek hit alan bahsi geçen site örnek olarak gösterildi kendisine. müşterimiz çok sayıda spam sayfasına ihtiyaç duyduğu için siteyi bir program ile bilgisayarına indirdi.ki zaten tamamen html ile yapılmış bir site bu.kopyalanması kolaydır.ortada frame içinde çalışan haber bölümünüde php olduğu için çalıştıramamış başka bir sitesinin linkini yazmıştır.frame içinde başka bir site çalıştırmıştır.tasarım konusunda da yeni olduğu için sayfaları değiştirememiştir.html ile yapılmış bir siteyi alıpta bir başkasına sattığımızı iddia eden, bahsi geçen sitenin html den ibaret olduğunu incelemediler sanırım.inceleselerdi suçu bizde görmeyeceklerdi diye düşünüyorum. ama teşekkür ederim durumdan bilgimiz olmuş oldu.

yanlışımız kullanıcıyı yanlış yönlendirmektir.spam sayfa hakkında hiç konuşmamak gerekirdi.Bunlar da ne kendisinin nede bizim başımızı ağrıtmayacaktı.

kopyası görülen siteler kapatılmıştır. müşterimizde bu durumu anlayışla karşılamış ve hatasını kabul etmiştir.yeni tasarım oluşturduğunda siteleri aktif edilecektir.

ısrarla benden davetiye istedi müşterimiz burada açıklama yapabilmek için.benim kendisini davet etmemde bu durumda hoş olmayacaktır sanırım.

Müşterimizin email adresi : konu kapatıldığı için silinmiştir.
Açıklamasını yazabilmesi için davetiye gönderebilirsiniz .

Saygılarımla
BirinciHost.com
M. Kemal Birinci

G

galatasaraylilar

Misafir
özür dilendiğine göre sorun halloldu. bidaha böle bişeyin olmaması dileğiyle. ayrıca hatamız olduysa bizide affedin. modlar lütfen konuyu kilitlermisiniz.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
galatasaraylilar' Alıntı:
özür dilendiğine göre sorun halloldu. bidaha böle bişeyin olmaması dileğiyle. ayrıca hatamız olduysa bizide affedin. modlar lütfen konuyu kilitlermisiniz.
İstek üzerine konu kilitlemiyoruz. Eğer aranızda bu kadar kısa sürede çözeceğiniz bir husumet varsa msn ya da mail kullanın lütfen.

Başlık açıldıktan sonra en azından ilk mesajınızı düzenlememenizi rica ediyorum. Sonra düzenleme yetkileri kaldırılınca yine tepki alıyoruz.

İyi çalışmalar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5