İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu İçerik adsense'de Serbest mi?

AssentLife

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mp3-indir.blogcu site içeriğinde download link yoktur album tanıtımı sitesidir.

ElektroNikotin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kardeşim kusura bakma ama site içeriği ziyaretçileri kandırmaya yönelik.başlıklarda indir yazıyor indirme linki yok.indirme linki olsa zaten direk illegal e girer.Bence Google baba çakmadan çaresine bak.

haruntt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sagopa Kajmer-Bendeki Sen İndir,Full İndir,Rapid İndir

Adhood reklamına arkaplan vermişsin, başlıklar alan adı dahil herşey kandırmaya yönelik. Google bu siteyi sandbox'a almazsa iyidir. Siteni buraya yazarak resmen kendini ihbar etmişsin.

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
ya fi tarihinde benim bir film izle indir cart curt sitelerinden vardı. kimisinde fragman kimisinde açıklama, resim vs.. altınada böyle bir resim geçiyordum download simgesi yaınnda adsense falan. birşey olmadı, 2-3k ziyaretçisi vardı, 2-3 birşey bırakıyordu. 6-7 ay devam ettim o süre zarfında hiçbirşey olmammıştı. sonra vazgeçtim ,zaman kaybıydı. :)

not: bunu sen yaparsın ban yersin, mesuliyet kabul etmem :) nerdeyse 5 yıldan beri aynı adsense hesabını kullanıyorum ve düzenli para alıyorum ben. belki biraz kayırmış olabilirler beni, çünkü yeri geliyordu 5 reklam kullandığım siteler vardı :D

FireLord

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
vallaha adsensede serbest değil ama dasensede serbestmi onu bilmiyorum :D

D

dragon

Misafir
site kandırmaya yonelik ama gunluk hitine baktım baya iyimis sen bu hiti ii kullsan baya para kazanırsın benimde blogcuda gunluk 80 en fazla 90 online hit olan sitem vardı ama cok iyide adsensede kazanyordum ama bloga gore simdi blogcu o sitemi kapattı hitin ii ama adsense banlayabilirde

donjuanyasin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
işin komik tarafı youtube de adsense ye aykırı o kadar çok video var ordan video alıp sitenize koyuyorsunuz sizi banlıyor :S bunu beni banlayan kişilere ilettiğimde hiç bir cevap alamamış almam daha da korkunç

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5