İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu işin suyunu çıkardık sonunda

S

sevdik

Misafir
slm

arkadasim sunu da farkettinmi bilmiyorum ama adamin ana sayfa linki yok sitede yani index.html ye internetteyiz.biz mi net mi onun sitesinin linki var domain aliimi icin tek sorunu altaki linkleri beyaz yapmasi onun icin google bunu hile sayarmi sanmam cunku adam otoal sitesine yonlendirmemis bisey yapmamis gorus sizin

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu tip webmasterleri hem Ankara kizilay meydaninda sonrada Istanbul taksimde asicaksin bak bakalim oluyormu bir daha..... (anlamayanlar icin: bu cumle saka olarak yazilmistir)

Bunun ne oldugunu ben sahsen bilmiyorum ama icerik olamayan sayfada adsense koyulmuyor diye biliyorum.

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yapılan her şikayet kayda alınıyor.Banlanmasa bile çok üstlere çıkartmazlar bu siteyi bir daha

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bundan sonra bu şekilde hile yapanları hep şikayet edicem sizde aynı şekilde google a yazınki çöplüğe dönmesin ortalık

.Onur.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
<div style="left:1px; position:absolute ; visibility:hidden ; top:3px;" id="webtasarim">

bu koddan bahsetmeyi unutma

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi