İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu Kadar Olmaz!!!

S

SupRAdyN

Misafir
birileri senin adına kayyoda site yapmıs ne gusel reklam işde daha ne istiyon :D

jamalgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
işin kötü yani kayyodaki sitenin hiti daha çok çünkü google beni banladı..Neden banladı onu da çözemedim ama neyssee

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
işin kötü yani kayyodaki sitenin hiti daha çok çünkü google beni banladı..Neden banladı onu da çözemedim ama neyssee

Banladi mi? Kusura bakma ama sen web isinden hic anlamiyorsun. Google nasil olurda seni banladi dersin? 367 indexli sayfan var.
Banlanilmak ne demek sanirim onu bilmiyorsun...

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iki sitede de pop up açılıyor ben bakmadım pop up block ediliyor. Acaba iki pop up da aynı mı yani bire bir mi kopyalanmış :)

jamalgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
burhan altıntop diye aratılınca birinci sıradaydım ama şimdi çok gerilere düştü... hit forumdan geliyor.. anasayfa aratmalarda çıkmıyor ama indexli...

jamalgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla onlar spam değil onun için gizlemeye gerek yok diye düşündüm :)

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Güzelmiş. Neden sandboxa girebileceğine bakarsak millet genelde anahtar kelimeler gibi şeyleri gözükmeyen yere filan koyuyorlar ama sen apaçık yazmışsın :) o yüzden banlanmış olabilirsin..

Banlanmamis. Ben baktim. Ama google spam olarak algiladigi icin en alta cekmis. Sandbox tan kurtulmak icin simdi ugrasman lazim.
Kelimelerin oranlarina dikkat et. Siteyi devamli aktüel tut. Ve sitemap.
Benim bir sitem 3 ay boyunca sandboxta durdu. Sitem sandboxtan ciktigi gün hitim 4500 idi. Simdi +5000 ve halen daha büyüyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5