İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu Kadar TERBİYESİZLİK Olmaz...

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu dışı : yeriniz nerde eskişehirde? adres bilgileri yazmıyorda...

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Eskişehirde sakarya caddesinde idik aslende Karadeniz Ordu dayiz. Okul için oraya gitmiştim şu an Ordu dayım ve sabit bir yer yok evden çalışıyorum.

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Adamın başka bir forumda insanların dediklerine verdiği yanıta bakınız.

em4o: senin gibileri çok gördüm. azcık utanman varsa değiştir tasarımı ondan sonra gel burda özür dilerim de sonra arkadaş seni belki affeder.

HosShell: kimseden utanmiyorum. yasim 30. bu isi daha once baska firmalarda merak ettigim icin yapiyordum. simdi imkanim var kendi makinemde yapiyorum. banner tasarim im fazla iyi degil. neden utanayim? ben bu sekilde isimi yapiyorum. ve daha kotulemalere devam edecekseniz edin, ve acikcasi umrumda degil bu sizin ne kadar umrunuzda onu bilmiyorum. bu isi yapan herkese basarilar..

Bu insana daha ne dene bilir ki ?

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
arkadfas yanlıs veya doğru yapılan ona herkes kendı kara verır bırak artık konuya post atmayı farklı kısıler yazmıyorsa ınsın asagı dogru...

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
selim61' Alıntı:
arkadfas yanlıs veya doğru yapılan ona herkes kendı kara verır bırak artık konuya post atmayı farklı kısıler yazmıyorsa ınsın asagı dogru...
Haklısın ama değişen birşeyler olmayınca ve emekler çalınında insanın zoruna gidiyor.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
dogru soyluyorsun buna bende karsıyım bır suru template varken ortada gıdıp kullanılanı calmak yanlış ama forumda her konunun bu kadar uzatıldıgını dusunsene ;)

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sende haklısın en azından bir birilerinin kafasına " dank " etsin diye hemen kapanıp gitmesin diye bu şekilde oluyor. Umarız akıllarda kalıcı birşeyler kalır insanlar ders alır.

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
GLadiatoR' Alıntı:
Eskişehirde sakarya caddesinde idik aslende Karadeniz Ordu dayiz. Okul için oraya gitmiştim şu an Ordu dayım ve sabit bir yer yok evden çalışıyorum.

okul bittiyse hayırlı olsun diyelim. işlerinizde başarılar. daha öncede görmüştüm siteyi de sormayı hep unutuyodum, bi yardımım olursa ben eskişehirdeyim yardımcı olmaya çalışırım.

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
GoTcHA' Alıntı:
okul bittiyse hayırlı olsun diyelim. işlerinizde başarılar. daha öncede görmüştüm siteyi de sormayı hep unutuyodum, bi yardımım olursa ben eskişehirdeyim yardımcı olmaya çalışırım.
Sağolasın hocam eskişehirde işimiz düşerse rahatsız ederiz seni bizim yapabilceğimiz birşeyler olursa buralardayız. İyi çalışmalar...

otistiq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bu işten bişey anlamadım.. Bi insanı bu kadar karalamak yetmiyor mu ? BENCE yetiyor.. Tamam el emeği bizimde cok emeklerimiz gitti saolsunlar.. ama bu dunyada kalacak üzülmedim takmadım sizde takmayın artık olan olmuş. Olanın üzerine giderseniz değişen bişey gercekten olmaz.

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Benim bir kaybım yok ki ? burada emeği veren başka birisi ben karşlığını verdim beni pek etkilemez onu zaten çoktan kazandık. Fakat diğer insanların hakkı yeniyor bu yüzden gereken ne ise yapmalıyız. Sus sus sus nereye kadar ? ne dğeişiyor ?

KIZILKURT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
GLadiatoR' Alıntı:
Merhabalar, uzun süre önce fark ettiğimiz bir olay oldu www.hosshell.net komple bizim tasarımımızı çalmış www.kalitehizmet.com a ait olan. Siteye girildiğinde hangisinin orjinal olduğu belli oluyor ve ztn kodlardanda adamların sitelerinden bazı yerlere tıklayınca benim siteye giriyor. Ali SOYTURK isimli webmaster arkadaşımız 0 dan kendisi yapmıştır bazı resimler alıntıdır. Ve kendisini hepimiz iyi tanıyoruz. Adamın emeğine büyük ayıp edildi. Her ne ise bu insanları ekledim ve uyardım bunu yapan çok kişi vardı ve sildirtmiştim tasarımı fakat bu insanlar silme gibi bir harekette bulunmadılar. İlk başta bizim tasarımımız dediler ondan sonra dediler bu script daha sonra herkes çalıyo neden bizi taktınız kafaya dediler telif haklarını yollayın bize vs. vs. daha sonrada msn listelerinden beni engellediler. Söylenecek pek birşey yok çalınırda biraz utanarak çalınır herşey bire bir çalınmaz. Yaptıkları TERBİYESİZLİK ten ve HIRSIZLIK tan başka birşeu değil emek tacirleri... Kaliteleri ortada herkese bildirmek istedim şiddetle kınıyorum başka türlü yollarla halledilr fakat pislik yapmaya gerek yok herkes hak ettiği ekmeği yer. İyi çalışmalar...

kafana takmana değmez. hatta sevinmen lazım. demek siten bu bu kadar güzelmiş

zaten bu tip çalıntı sitelerin başarılı olacağını mı sanıyorsun? elbette hayır. sadece bu da değil. marez template ile host şirketi olduğunu iddia edenler de var . taklitler orjinallerini yüceltir bunu unutma ;)

M

MedyaGraf

Misafir
MaxiMp3.Tk' Alıntı:
esinlenmeden ziyade alıntı. git yabancı hostçuların sitesini al. ne işin var Türk siteleriyle.
(Ç)alıntı desek çaha doğru olur ;)

@GLadiatoR

Bir de şu yönden bakın yaptığınız iş beğeniliyor ve taklit edilmek isteniyor çalınıyor .. biraz teselli edeyim sizi :)

Die

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaw bu velet 17-18(belki yoktur) yasında, ircforumlarındaki nicki "omur" simdi kendisini adam diyemi tanıtıyor :D

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
MedyaGraf' Alıntı:
(Ç)alıntı desek çaha doğru olur ;)

@GLadiatoR

Bir de şu yönden bakın yaptığınız iş beğeniliyor ve taklit edilmek isteniyor çalınıyor .. biraz teselli edeyim sizi :)
Sağolasın biraz teselli etti :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5