İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu Kadar TERBİYESİZLİK Olmaz...

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Merhabalar, uzun süre önce fark ettiğimiz bir olay oldu www.hosshell.net komple bizim tasarımımızı çalmış www.kalitehizmet.com a ait olan. Siteye girildiğinde hangisinin orjinal olduğu belli oluyor ve ztn kodlardanda adamların sitelerinden bazı yerlere tıklayınca benim siteye giriyor. Ali SOYTURK isimli webmaster arkadaşımız 0 dan kendisi yapmıştır bazı resimler alıntıdır. Ve kendisini hepimiz iyi tanıyoruz. Adamın emeğine büyük ayıp edildi. Her ne ise bu insanları ekledim ve uyardım bunu yapan çok kişi vardı ve sildirtmiştim tasarımı fakat bu insanlar silme gibi bir harekette bulunmadılar. İlk başta bizim tasarımımız dediler ondan sonra dediler bu script daha sonra herkes çalıyo neden bizi taktınız kafaya dediler telif haklarını yollayın bize vs. vs. daha sonrada msn listelerinden beni engellediler. Söylenecek pek birşey yok çalınırda biraz utanarak çalınır herşey bire bir çalınmaz. Yaptıkları TERBİYESİZLİK ten ve HIRSIZLIK tan başka birşeu değil emek tacirleri... Kaliteleri ortada herkese bildirmek istedim şiddetle kınıyorum başka türlü yollarla halledilr fakat pislik yapmaya gerek yok herkes hak ettiği ekmeği yer. İyi çalışmalar...

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
geçmiş olsun. diyecek başka bişey yok. yeni tasarımıda çalmazlar inş. :)

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
evet olabilir :) ben neden düşünmedim bunu syn. ZEYNEL o arkadaşın eğitimini ikimiz vermiştik.

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ortada bir hırsızlık olduğu aşikar. Fakat,mouse imlecini kariyer.net'ten çalarken sizde aynı şeyleri hissettinizmi acaba?

bAd_bOy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
...

Tasarım: Hosshell.Net Fatih KOŞUCU' ya aittir. Bilgi için: MSN: [email protected]

Yazık ya bari bunu yazmasalar. İnsanların emeklerini kendilerin emeğiymiş gibi göstermeleri nekadar hoşlarına gidiyor. Terbiyesizlik ve hırsızlıktan başka hiçbirşey.!

M

MasterTR

Misafir
bAd_bOy' Alıntı:
Yazık ya bari bunu yazmasalar. İnsanların emeklerini kendilerin emeğiymiş gibi göstermeleri nekadar hoşlarına gidiyor. Terbiyesizlik ve hırsızlıktan başka hiçbirşey.!
o kadar arsiz hirsizlar varki buda bir$eymi ;)

Gookhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
esinlenmeden ziyade alıntı. git yabancı hostçuların sitesini al. ne işin var Türk siteleriyle.

L

LNWServers.com.tr

Misafir
Kınıyorum, Düşüncesizlikdir Bu Yapılan Olay Başkada Birşey Değil.

Die

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
altada döşemiş spamkelimeleri :D ya zaten bu elamanın makınası yok reselleri var.. özel ns alıp kendisini shellci olarak tanıtıyor :D

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Haala ses seda yok bakalım bu durum onları rahatsız edecek mi. Biz zaten yeni tasarıma geçiyorduk insan gibi söylediklerinde paylaşıma açabilirdik. Desteklerinizden dolayı sizlerede teşekkür ediyorum arkadaşlar. İyi çalışmalar...

otistiq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Web sitesine girdikten sonra online desteğin acık olduğunu görünce konusmak istedim..

otistiq: mrblar
Destekci: Merhaba.
otistiq: Nasılsınız
Destekci: sagolun tes. ederim siz ?
otistiq: Tşk.
otistiq: Shell almayi düşünüyordum ve forumlarda araştırma yaptım.. fakat bi konuda size danısmak istedim.. Sizin tasarımınızın Bir baska siteye ayit olduğunu duydum.
Destekci: Siteme girdiniz sanirim bu online destegi kullanarak geldiginize gore. sitenin altinda bir aciklama var okudunuzmu? tasarim Gelistiren olarak gorunuyorum.
Destekci: ve iyinet e uye olmadigim icin cevap yazamadim. ordaki arkadaslarin dedigi gibi onlardan almadim, calmadim tasarimi. bana hekhell den bir dostum verdi bu tasarimi bana.
Destekci: kime ait oldugunu dahi bilmiyorumki, ve bazi yerlerde de bu tasarimi gordum. suanda hatirlayamiyorum o isimleri.
otistiq: http://www.kalitehizmet.com/
otistiq: Bu siteye ait... bu sitenin elemanı değilim.
Destekci: hi hi gordum. orda forumda yazmadan once tehditkar hitaplarda bulundular msn de.
otistiq: yaratıcı yenilikçi olmak warken.. olanı geliştirmek biraz kötü bence.
Destekci: ben oranin varligindan daha 1 hafta once haberim oldu
Destekci: onlar msn ime ekleyip bu hitaplarda bulunduktan sonra
Destekci: www.hosshell.net/shell
bende tasarim var. hatta www.maxireseller.com www.sardesnet.com bu diger 2 firma ilede calisiyorum.
Destekci: ama bunlar bu hitaplari kullandiktan sonra, onlarda da bu tasarim oldugunu gordum ve bu sehilde tehditkar hitaplari aldiktan sonra tasarimi degistircek olsam bile degistirmiyorum.
otistiq: ne gibi..
otistiq: kırıcı olarak argo kelimeler mi ? yoksa ricamiydi sadece istenilen
Destekci: msn de kırıcı, argo hitaplar.. sitenizi degistirin yoksa webmaster imiza iletip sitenizi kapatiriz, buna benzer kapattiklarimiz oldu sizde ayni duruma dusersiniz, forumlarda sizi sikayet ederim tarzi hitaplar.
Destekci: yasim: 30 o arkadasin 19 tmm gencleri anliyorum
Destekci: ama 1 lafi solerden 1 degil 2 defa dusunsunler sonra o kelamda bulunsunlar.
otistiq: sonucta yapılan kötü bişeyde olsa Yaşca büyük biri karsınızda varsa Saygıyı yitirmemek gerek.. bende iyinet forumlarında gördüm o yüzden merak ettim..
otistiq: En Son mesjları :Haala ses seda yok bakalım bu durum onları rahatsız edecek mi. Biz zaten yeni tasarıma geçiyorduk insan gibi söylediklerinde paylaşıma açabilirdik. Desteklerinizden dolayı sizlerede teşekkür ediyorum arkadaşlar. İyi çalışmalar...
otistiq: Su sekilde olmştu.
Destekci: dedigim gibi tehdit tarzi kelamlara karnim yok. vede arkadas iyi reklam yapti acikcasi kendisini. bu isi iyi biliyor o arkadaslar.
otistiq: acıklama yapmayı düşünüyormusnuz ?
Destekci: Desteklerinizden dolayı sizlerede teşekkür ediyorum arkadaşlar.
( bu hitap bir govde gosterisi degilmi sizce ?)
otistiq: bilemiyecem..
otistiq: Açıklama yapacakmsınız ? yada isterseniz ben bu konusmayı Foruma atabilirim.
otistiq: rahatsız olmaz iseniz.
Destekci: iyinet guzel bir ortam orda yanliz bir lekeleme ile gume gidersin, ufak bir iltifatla yukselirsin. ama benim buna ihtiyacim yok acikcasi. forumda 2 kelime ile sukse yapmak isteyenlerden degilim.
Destekci: uyeliginiz varmi ?
Destekci: davet rica edecektim.
otistiq: üyeliğim mevcut.
Destekci: davet yollayabilirmisiz acaba mumkun ise tabiiki.
otistiq: bi sny bakayım
Destekci: tes. ederim
otistiq: Rica ederim.. sanırm invite sistemleri suan kapalı yada benim için..
otistiq: You currently do not possess any invites that you can issue.
Destekci: suanda herkes in kapali sanirim
Destekci: bu konusmayi orda yayinlamak isterseniz siz bilirsiniz. benim icin bir mahsuru yok ama dedigim gibi reklam yapmak istemiyorum diger arkadaslar gibi
otistiq: en azından bilgilendirici olur.. susup kacmak yerine foruma atıyorum.
Destekci: kacmak? yok amacim kacis degil kesinlik..
Destekci: kacis olsa bu gelen tepki vede yorumlara cevapsiz kalirdim. sadece o forumda kendimi ifade etmedim o kadar
otistiq: Anliyorum..

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sonradan ekledikleri tasarım renkleri ile sırıtmış. hoş durmamış. tasarım yapmayı teklif edin bence :)

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Rezillikten başka birşey değil arkadaş tasarım geliştirmiş :) Rezil berbat etmiş ortalığı amelelik yapmış. Yaşım 30 vs. yazmış iyi yaptığını düşünüyor sanırım ama daha kötü yapmış. Takılsın kafasına göre saçma saçma konuşup duruyor herkese iyi çalışmalar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5