İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu kadar tıka bu para nsl sizce?

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
:))
ne güzel notlar bırakıyon sen öyle:)

Tema değiştirmek için ve eski widgetleri aktarmak için yaklaşık 3 saat lazım diğer blogspotlarıda değiştiricem (toptan tema değişimi).
Hafta sonu önerinizi göz önüne alacağım..
Yorumlarınız için sağolun...

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
:))
ne güzel notlar bırakıyon sen öyle:)

Tema değiştirmek için ve eski widgetleri aktarmak için yaklaşık 3 saat lazım diğer blogspotlarıda değiştiricem (toptan tema değişimi).
Hafta sonu önerinizi göz önüne alacağım..
Yorumlarınız için sağolun...

:D Notlar için rica ederim.

o zaman tema değişimlerini yaptığın zaman haber verirsin, bizler de yorumlarımızı yaparız

başarılar...

Lord-Montrey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Beyler yorumlarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.Bu gelir bana az geldide soruyim dedim.Çoğunlukla tık başı 0.68$ civarı aldığım için çok teşekkürler.

`Pi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim hesaptan 1200 tıka 6 dolar alıyorum.Demek benim dolarları hep sana yazmış gugul:)

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
E o da iyiymiş..
An itibariyle 41 tık 0,55$ ..

Peki bu tavsiyeler neden para vermiyo ? 14 tavsiye tıkı var. ÜCret yok ama ?

tavsiyenin tıkı para vermez ff ise yüklenmesi hatta açılması gerekir, diğerinde ise üyelik olayı felan var.

benim tıklarda seninki gibi araya ing. siteler girdiği için yük başı $ yükseliyor dostum..
Yoksa tr siteler sürünüyor!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi