İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu kadarıda kimin aklına gelir demeyin....

dynasty

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dikkatimi çok ilginç bir olay çekti paylaşmak istedim.Google adwords ve adsense girişlerinde özellikle adwords de reklam verilmesi için örnek bir reklam gösteriliyor mesela benim gördüğüm www.cicekciniz.com.tr vardı. Aklıma direk bu siteyi alıp online çiçek satış sitesi yapmak geldi. Bide üstüne üstlük google sizi kendi tavsiye ediyor ee yuhh yani bu kadarıda olmaz akşam akşam iyi güldüm ama ....:D:D:D

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Adwords kontrol paneli yenilendiğinde bende düşünmüştüm ama sonradan düşündümki buraya zaten adwordse reklam verenler girip görüyor ee o zaman gereksiz deyip vazgeçmiştim :p

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsenseye kayıttada gorunuyor :D her yerde googlenin örnek gosterdigi en çok reklam olsa gerek bi bakalım eger ucuza gelirse ayda bir cicekciyi kafalrsam bri marka tescil yaptırıp yapalım belki google ödül falanda verir :D borclu cıkartmasında :D

dynasty

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslında harbiden iyi bir proje olur online çiçek satışı süper bence. Adam sevgilisine çiçek gönderecek giecek abi nete çat diye kredi kartıyla seçecek çiçeğini hop 1 gün içerisinde teslim manyak para kaldırılır. İlgilenenlere duyurulur.

K

Keep

Misafir
aslında harbiden iyi bir proje olur online çiçek satışı süper bence. Adam sevgilisine çiçek gönderecek giecek abi nete çat diye kredi kartıyla seçecek çiçeğini hop 1 gün içerisinde teslim manyak para kaldırılır. İlgilenenlere duyurulur.

var zaten, arkadaş ankaradan antalyaya çiçek siparişi verdi ve çiçek 1 gün sonra kişiye teslim edildi. :) iyi para var o işte , sanal pos olursa.

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
benimde aklıma baya önce geldi ama .tr li olduğu için alamadım.
.tr li olmasa çoktan alınırdı zaten

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5