İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu konu hakkında yorumlarınız nedir ?

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
B

Beyzade

Misafir
Bence bu sitelerin hepsi hazır template ler üzerine kurulmuş. Dolayısı ile birbirine benzemesi gayet normal.

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu tip template'ler çeşitli illegal forumlarda ücretsiz dağıtılıyor.O yüzden kim satın almış, kim çalmış anlamak zor.Şimdi o template'i kullanan sitelere sorsan, kimisi satın aldım der, kimisi ben yaptım(!) der... bu böyle uzar gider...

Z

zeynelkoc

Misafir
bu template satılmıyor

templatemonster.com sitesinin template i ve o siteden çalınmış!

yani bu template satılık değil kimse ben bunu satın aldım diyemez

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar sanırım anlatamadım.
Hosting siteleri açısından bu drum bence tam bir rezalet. Saygınlık ayaklar altında.
Sizce hosting sitelerinin bu durumda verdiği izlenim nedir ?

Diğer siteler ise templatemonsterdan direk alıntı. Bir sitenin böyle bir şekilde hazırlanması sizce özgürlük mü yoksa hırsızlık mı ?

ShadowSong

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zaman içerisinde yapmış olduğun iyi şeyleri ulu orta sergilenecek bir arenaya koyduğun zaman onun güvenliğini de düşünmen gerek. Kaynak kodu saklayan ve IE 6 resim tablarını bile gizleyen birkaç ufak kod eklemezsen, kendine PROFESYONEL webmaster yada bilişim uzmanı diyen ve aslında gerçekte profesyonel hırsız olan şahıslar tarafından çalındığında da üzülme hakkın yoktur.

Uzuuuun lafın kısası; eşşeği sağlam kazığa bağlamak gerektir...

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu da ilginç ekleyeyim dedim:
noneym.com dan:

""""
Türkiye'de hosting satışlarında NoNeym yine 1 Numara!
Hergün onlarca kişi kalite ve ekonominin birleştiği fırsatlarımızdan yararlanıyor.
12$'dan başlayan Reseller ve Yıllık 19$'dan başlayan hosting paketlerimiz ile sizde internetteki yerinizi alın!
"""""""

adamlar 1 numara abi siz ne diyosunuz? :)
:)

saygılar...

C

chemeng

Misafir
gerçekten ilginç :) içimden bir his ilk yapanın noneym olduğunu söylüyor. ankara-host ise malum alıntı yapıyor :) fakat firmaların açılış tarihlerine bakıldığında ankara-host daha eski.

sizce alıntı yapan hangisi? :)

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cok merak edenler neden bunu firmalara birer mail atarak sormuyor?
Daha demokratik bir yontem olmazmi?

C

chemeng

Misafir
bu arada diğer bahsedilen iki siteyi de inceledim... şu yazılar dikkatimi çekti :)

Copyright © 2004 Mp3-tr.com. All Rights Reserved.
Copyright © 2004 Oyalan.Com. All Rights Reserved.

ayrıca sanırım mp3-tr.com da dialer var... çünkü bağlantımı kopardı adsl de... ve giriş sayfasını kilitledi... :)

c:\sys.com
c:\program files\common files\sys32.com

dosyaları oluşuyor. ayrıca regedit den incelendiğinde winamp açıyormuş gibi yapıyor. çevirmeli ağa da yeni bağlantı ekleniyor.

DİKKAT !! BU BELİRTİLERİ GÖRÜRSENİZ HEMEN BAĞLANTINIZI KOPARAK TEMİZLEME İŞLEMİNE BAŞLAYIN !!

baldor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
shadowsong çok güzel yazmışsın. rica etsem bu bahsettiğin kodları nerden bulabileceğimizi yazarmısını yada elinde varsa gönderirmisin.

bizde kazığı sağlamlaştıralım.

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biraz daha gülelim:
ankara-host'dan

arkadaş, "domainniniz" demiş aşağıdaki kampanya haberinde.
""
..............KAMPANYA..............
Herkese Bedava Domain!
Hangi paketimizi ne kadar süreyle alırsanız alın eğer kayıtlı domainniniz yoksa Ankara Host hediye etsin.
""

bari bir kontrol edin sitenizi yazık valla :(

saygılar...

H

hostcu1

Misafir
fazla gülme istersen orası yıllardan beri var ve adm gerçekten çok dürüst çalışıyo ankara-host dan bahsediyorum hiç kimse bi kötülügün görmedi hostbul forumları açıkkende herkez onu öneriyodu

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5