İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu Konuyu Bilen Varmı ?

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
diğer bi konuda aralarda kaldığı için cevap bulamadım acaba bu konuda bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Denizlispor'da orta alanda çok akıllı bir futbol ortaya koydu. Orta alan, kendi savunmasına bir makine düzeni ile blok halinde yaklaşırken, hücumda da aynı düzen içinde ataklara yardımcı oldu. Orta alanda Yusuf'un yürüyerek adam eksiltmesi, ataklara destek olması, takımını rahatlatması ve Galatasaray'ın oyun konsantrasyonunu bozması dünkü oyunun en dikkat çekici yanıydı.

milliyet haberi okurken şöle bi kısım gördüm gs-denizli maçından. şimdi 52nci dakikada gol atan 1 futbolcu ve kendinden yukardaki gibi söz ettiren bi futbolcu 60ncı dakikada neden çıkartılmış. maçı izlemedim ve bu konuda hiç bir yoruma rastlayamadım internette eğer maçı izlemiş olan ve yusuf'un neden değiştirildiğini bilen bi arkadaş varsa beni bilgilendirirse iyi olur sabahtan beri arıyorum. hadi bi zahmet yorumsuz bırakmayın.

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
denızlıspor skoru korumak ıstıyordu yusufu çıakrıp defansa yakın bır oyuncu aldılar, yusuf oynadığı dakıklarda ortadan gerıye pek gelmedı bundan zıyade zaten yuruyen bır oyuncu ıyı çalım vs yapıyor ama gerı donemyor yernıde bı değişiklikdi çunku denızlı kontra atak yapmaya başlamıştı yusuf o sısteme uymuyor :) ben ızerken boyle gozzlemledım

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Türk futrbolunda pis kokular uzun süredir burnumuza gelmekte.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5