İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu kuponlar nerden çıkıyo??

romsage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar kim böyle 100$ mış 1000$ mış kuponlar yapıyo. Ediyo. Veriyo. Çok merak ediyorum.

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunun bir kaynağı var ama nedir kimse söylemiyor hani kupon alıp satıcağım yok ama yinede merak ediyorum

BrokenPromises

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aslında bu kuponlar Google'ın kullanıcıları adowords'a ısındırmak ve hedefli reklamın olanaklarını göstermek amacı ile başlattıgı bir promosyon kampanyasının ürünleridir. Çeşitli yollar ile bu promosyon amacı ile verilen kuponları toplu olarak alan arkadaşlar ise ücretsiz oldugundan faydalanıp ucuza satıyorlar.

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet onu biliyorum domain alınca veya host alınca bazı firmalar veriyor ama verdikleri hep 25$ civarında sizinkiler gibi 250$ değiller ve bu kadar çok satıldığına göre millet peynir ekmek gibi hosting veya domain mi alıyor? yada ebaydan conilerdenmi alıyorsunuz?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5