İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu Lamerlerden Bıktım

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar az önce msn biri eklemişti slm felan dedim bana www.turkeysohbet.tk adresine girmemi söyledi ben tıkladım.Karşıma Hotmail giriş sayfası.Israrla diyorki giriş yap giriş yap.Dedim tamam :D

Görüntülü chat felan diyip milleti kandırıyor.Umarım siteyi yazmamda sakınca yoktur.Herkes bilsin istedim.
Arkadaşlar sakın ama sakın giriş yapmayın.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
bence arada bir tekrarlamakta fayda var bilen var bilmeyen var

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
CyberTurk' Alıntı:
Daha önce uyarmışlardı benzer bir sayfayı sanırım okumadın burada...
Bu siteyi arama yaptım forumda .com olarak buldum oda domain satışıydı.
Eğer önceden varsa da bu site değildiki göremedim.
Bu forumu çok kişi takip ediyor herkes görsün.Yine uyarıyorum sakın bilgilerinizi girmeyin.Yeni bilgisayarla tanışan arkadaşlar vardır diye sürekli yazıyorum kızmayın sonra :)

Edit:
SLiM_BoY' Alıntı:
Bu da şifrelerin gittiği e-mail.Biraz şfre yollayın isterseniz :p

..........
Msn adreside farklı.Ekip kurmuşlar demekki

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanki e-posta alıp napacaklar, alın o e-postaları da bir yerinize monte edin...
Hay Allahım, ya sabır

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siteyi açtım benim karşıma çıkan kodlarla dolu bi sayfa...
not: ff'de :D

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben güzel bir şifre ve kullanıcı adı girdim sanırım biraz sert kaçtı ki
Sorry Server İs FULL !!!
diye bi yazı çıktı :)

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Buraya mail şifresini yazan adam gereksiz adamdır , buna tenezzül edip şifresini değiştiren daha gereksizdir. Boş işler bunlar boşşş..

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SaintOne' Alıntı:
Buraya mail şifresini yazan adam gereksiz adamdır , buna tenezzül edip şifresini değiştiren daha gereksizdir. Boş işler bunlar boşşş..
Dostum bilgisayarla yeni tanışanlar var.Bizler biliyoruzda yemiyoruz bu numaralar ya bilmeyenler ?
Hala şifre olarak 123456 olarak kullanan var.İnsanlar bilmiyor bizler anlatcazki öğrencekler.

Developer çok haklısın adresimi alıpta ne yapcaklar acaba.Bunlar küçük lamerler yaşları 13-14'dür.Çocuk çocuk iş zaten.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben çok güzel login girişleri yaptım, görünce gözleri fal taşı gibi acılır kesin :p

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en güzel mail benimki söylerdim ama forum kurallarına aykırı mail söylemek :D

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ruen' Alıntı:
ben bu tarz sitelerde giriş yapıyorum şu şekilde

giriş: [email protected]
şifre: busifreyibitarafinasok
Ben o kadar sakin olmuyorum.Şifreyi ve kullanıcı adını bir yazıyorum okuyunca nutku tutuluyordur :D Deli oluyorum bu bebelere.Güzel şifreler yazmayınca rahat edemiyorum :D

hukuki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sempatik_urfalı hakkında yasal işlem başlatılmıştır. Geçen hafta da bir arkadaşın mailini aynı yöntemle çalarak, msn de diğer bir arkadaştan 500 kontür istemiş ve almıştır. Müdahalelerimiz neticesinde, sitesi kapatılmıştır. Ancak sonradan maili geri vermiştir. Görüldüğü üzere uslanmamaktadır ve yeni siteler açarak kurbanlarına yenilerini eklemektedir.
Bilgilerinize...

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hukuki' Alıntı:
sempatik_urfalı hakkında yasal işlem başlatılmıştır. Geçen hafta da bir arkadaşın mailini aynı yöntemle çalarak, msn de diğer bir arkadaştan 500 kontür istemiş ve almıştır. Müdahalelerimiz neticesinde, sitesi kapatılmıştır. Ancak sonradan maili geri vermiştir. Görüldüğü üzere uslanmamaktadır ve yeni siteler açarak kurbanlarına yenilerini eklemektedir.
Bilgilerinize...
Ne yaptınız acaba merak ettim ? Bu adamın adını çok duymaya başladım bu aralar.İşi gücü böyle lamerlik herhalde :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5