İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu lamerleri mahkemeye vermek istiyorum

timsah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turkachat.com bu seviyesiz insanlari protesto ediyorum servermizde kanal ortasina surekli flood seklinde kufur ve reklam yapiyorlar forumlardan tutun ziyaretci defterine kadar butun yazabildikleri heryere kufurlu flood yapiyorlar buda yetmiyormus gibi kendi oplarinida gonderiyorlar yemin ederim temizlemekten biktim suan yurtdisindayim turkiyeye gelip bu insanlari mahkemeye vericem bana bu konuda yardimci olabilirmisiniz ne gibi kanitlar kullanabilirim.

Cky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1: Print Screen al.
2: onlarin yaptiğina dair kanitin olsun
3: hostcuna söyle gerekli önlemleri alsin
4: flood korumasi kur
5: sağlam bi coder'a ircdeni düzenlemesini rica et.

bütün bunlari tamamladiktan sonra turkachat'in register edildiği siteye o kayitlari yolla.

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
1: Print Screen al.
2: onlarin yaptiğina dair kanitin olsun
3: hostcuna söyle gerekli önlemleri alsin
4: flood korumasi kur
5: sağlam bi coder'a ircdeni düzenlemesini rica et.

bütün bunlari tamamladiktan sonra turkachat'in register edildiği siteye o kayitlari yolla.
Çok güzel bir yol göstermiş arkadaş.

timsah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dediklerinizin hepsini yaptim zaten serverde flood korumalari mevcut, mirc girisini kapattim modem restart edip surekli ip degisip webden saldiriyorlar, ziyaretci defterini onaylamadan yayinlamiyor zaten, forumlarda surekli baska maillerle uye olup flood yapiyorlar surekli ozelime gelip seni bitiricem siteni cokerticem gibi kufur tehdit ediyolar. ki kendilerini bi halt sanmasinlar diye ben bu insanlarla iki kelime bile konusmuslugum yoktur.

Cky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.whois.sc/turkachat.com dan domain infosuna bak kimden almis etmis arastir, daha sonrasinda domain saticilari ile irtibata gecip o kayitlari gönder. direk kapatsinlar domainlerini

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ipleri not al . ip değişkenindeki aralığı iyi tespit et . Örneğin 85.98.135.66 ise

/gline *@85.98.13* bu şekilde yasakla tek tek . bağlı bulunduğu porta atmış olursun o portun olduğu yerden sen açana kadar giriş olmaz .

timsah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ip numaralarinin son rakami degismiyorki mesala 85.98.135.66 ise modemi resetleyince 85.98.115.45 yada 85.107.115.45 gibi degisiyor yani bu cozum degil. /os akill add *@85.* sebeb sure seklinde yapsan bu kez tum turkiyedeki ipleri banlarsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5