İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

... bu mudur insanlık??????????????

aliucar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.musicbanktr.com adlı sitemize sponsor olan www.vps.web.tr ve www.vps.gen.tr hosting siteleri ki dilim host demeye gelmiyo bizi *** bir şekilde hiç haber vermeden atmışlardır bizim anlaşmamız onlar bize sponsor olacaklar ve eğer atacaklarsa bize 1 hafta önceden haber vereceklerdi bırakın haber vermeyi msn e bile çıkmıyolar neden böyle haksızlık yapıyolar neden bizim milletimiz verdiği sözü tutmuyo anlamıyorum hiç doğru bir host firmasıyla karşılaşmayacakmıyız biz.amacımız 1-2 ay kadar sponsor olsunlar daha sonra paralıya geçmekti ama olmadı şimdi biz ne yapmalıyız ?????????????????

giden emeklere mi yanayım yoksa harcadığım zamana mı

biz sadece pes diyoruz ve asla bu şirketten alışveriş etmeyin diyoruz bizden söylemesi gerisi size kalmış ama dolandırılırsınızYorum sizin

Moderatör Notu: Forumda hakaret içerikli mesajlar yazmak yasaktır !!!

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne olursa olsun *** *** diye bir başlık açmak ne kadar doğru bilmiyorum.. Sorununu daha uygun bir şekilde dile getirseydin keşke..

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
VazgectimSenden' Alıntı:
ne olursa olsun *** *** diye bir başlık açmak ne kadar doğru bilmiyorum.. Sorununu daha uygun bir şekilde dile getirseydin keşke..

bencede çok ağır olmuş...

aliucar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar tamamda nerden bileceksin ki nasıl yapacaksın mesela ben bir türlü güvenemiyorum diğerlerine bunlar sadece bize zarar vermiyor milletin düşüncesinin değişmesine neden oluyo diğer dürüst hostingler hakkında fikirler değişiyo sonuçta diğer hostinglerde zarar görmüş oluyo

M

Melvana

Misafir
Hiçbir firma mp3 sitesine sponsor olmaz.

Eğer birileri mp3 sitesine sponsor oluyorsa bir tek amacı vardır, sitenizi çalmak. Siz scriptlerinizi, mp3'lerinizi, vesair dosyalarınızı yükleyene kadar açık tutarlar. Ne zaman ki sitenin tüm içeriğinin yüklendiğine kanaat getirirler, ftp şifrenizi değiştirirler ve bir kaç renk değişikliği yaparak kendilerine ait mp3 sitesinin keyfini sürmeye başlarlar.

Balık olan yere, olta atan çok olur.

R

ReaL

Misafir
sen yine iyisin para vermemişsin.. ben vthost.com ya da .net di hatırlamıyorum oraya zamanında 100 milyon kaptırmıştım, adamlar 1 ay açık tuttular 2. ay ortadan kayboldular.. buna ne demeli..
walla öle her önüne gelene güvenmicen sponsormuş vs.. bunlar boş adam gibi bir yerden alacaksın kafan rahat olacak..

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aliucar bu forumda gördüğüm kadarıyla uzun zaman sponsor aramışsın sitene.Bedava bulacağın hosttan fazlasını bekleme.Git beleşçilik yapana kadar biraz para ayır adam gibi bi yerden host al.Neresi beleşse hemen oraya uçuyosun sonrada yok neden kimse sözünü tutmuyor,haksızlık yapıyor..
Böyle duygu sömürüsü yapmaya gerek yok.Sen her konuda beleşçilik yaparsın sonun böyle olur..

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
TReX' Alıntı:
aliucar bu forumda gördüğüm kadarıyla uzun zaman sponsor aramışsın sitene.Bedava bulacağın hosttan fazlasını bekleme.Git beleşçilik yapana kadar biraz para ayır adam gibi bi yerden host al.Neresi beleşse hemen oraya uçuyosun sonrada yok neden kimse sözünü tutmuyor,haksızlık yapıyor..
Böyle duygu sömürüsü yapmaya gerek yok.Sen her konuda beleşçilik yaparsın sonun böyle olur..

ne biçim bir mantık. :rolleyes: adı üzerinde sponsor... beleşcilik değil!

neredeyse dolandırıcıları / haksızlık yapanı haklı çıkartacaksınız!

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana göre sponsorluğunda bir sınırı var.3-5 gb sponsor arayana ben bunları söyleyebiliyorum.

A

..::aTi::..

Misafir
bunlar konuşulmuşsa sınırı yoktur. sözünden dönen adam değildir bukadar basit.
sponsoru olan kişiler beleşciyse sponsorla para kazananlarda 3 kağıtcı ozaman ne farkı var alacağı parayla host karşılanıyor.

werci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şuana kadar bir kere türk firması ile alış veriş yaptım o da son oldu :D cidden acı bi durum ama artık güvenemiyorum..

S

seven7

Misafir
werci' Alıntı:
şuana kadar bir kere türk firması ile alış veriş yaptım o da son oldu :D cidden acı bi durum ama artık güvenemiyorum..

bence genellemek dogru degil.bircok iyi yer var hizmetini aksatmayip saglayan.

aliucar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trex bilip bilmeden konuşma madem böyle olacaktı sponsor olmasaydı zorla ben sponsor mu ol dedim ona ben foruma yazdım sonra şartlarıkonuştum tamam dedi daha ne yapayım adı üstünde sponsorluk bizim üzermizden 500-600$ kazanırken iyi de şimdi mi kötü oluyoruz biz TREX İŞİN İÇ YÜZÜNÜ BİLMİYORSUN VE KONUŞUYORSUN

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gidip kimlere yalvardığınıda çok iyi biliyorum sponsor olmaları için.Senin üzerinden 500-600 $ mı kazanıyorlarmış :) Eminim hiç kazanamıyorlardır.
Madem o kadar çok kazandırıyor sponsor olmak için millet sıraya giriyor galiba :)

aliucar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trex olayı farklı boyuta çekiyorsun peki böyle hile yapacaklarsa neden sponsor oluyolar olmasınlar zorlamı olun dedim kaldıramayacaklarsa neden oluyolar ben ona kızıyorum ayrıca bizim tavsiyemiz üzere 1 site hostingten reseller aldı ve tam 500$ ödedi yalan mı söylicem ben bilip bilmeden yorum yapıyosun

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5