İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bu mudur yani?

H

hibrahim

Misafir
ploop tartışmanın ortasında aynen şöyle bi şey geçti sence modlar pc başındamı?

bu arkadaşında bir rahatsızlığı var ya!!..
gitsene güzel kardeşim başka yere..

mod not: arhanx adlı kullanıcı banlandı yani başka bir yere gitti.

??

xmars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tüm Online Adminlere ö.m. Attim 15 Dkdir Cvp Veren Yok

xmars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pigeon' Alıntı:
açıklama mı duymak istiyorsunuz?
bunu duymak ister misiniz bilemem ama
IRKÇILIK yapıyormuşuz o yüzden admin silmiş..
KİM SÖYLEDİ ?????????????????????????????????????????????????????

xmars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Iyi Bu ülkenin Evlatlari Böyle Hainlik Yapmaya Devam Etsinler. Yarin Bakalim Onlari Kim Koruyacak ?

H

hibrahim

Misafir
pigeon' Alıntı:
açıklama mı duymak istiyorsunuz?
bunu duymak ister misiniz bilemem ama
IRKÇILIK yapıyormuşuz o yüzden admin silmiş..

Irkçılıkmı:) amerikaya döndük valla helal olsun onların yaptığı ne oluyor ona da bi açıklama gelsin...

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
arkadaşlar ben izninizi istiyorum.
bir daha yazmak istemiyorum bu forumda. bayrak yakan siteden kanımca bir farkı kalmamıştır bu sitenin benim gözümde. benim ki sadece sitenin sahibine olan tepkidir.
bu güne kadar bana yardımı olan herkese çok teşekkür ediyorum.
güzel günler dilerim herkese..

I

ingo

Misafir
Arkadaşlar bu siteye üye olalı 1 saat belki olmamıştır ve zaten bu 3.mesajım.Bu bahsi gecen site ve buna benzer birçok Türkiye düşmanlığı yapan siteyi diğer forumlardada gördüm ve insanlar düşüncelerini özgürce söylüyorlar(tabi site kuralları içerisinde) zaten bu siteyi heklemek için uğraşıyorlar fakat bu site ile ilgili önceki başlığın her ne sebeple olsun silinmesi hiç hoş değil.O siteyi acan insanlar vatan haini bölücü tiplerdir ve onlara karşı söylenen hiçbir söz yada tepki o başlığı silmeye sebep olamaz

xmars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yolun AÇIK OLSUN ARKADAŞLAR BİZDE TEPKİMİZİ ORTAYA KOYALIM. İYİNET SUBDOMAİN HİLESİ YAPARKEN SESİMİZ ÇIKMAZKEN ARTIK BU BARDAĞI TAŞIRAN SON DAMLA OLDU

S

SempatiX

Misafir
Burada irkcilik davasi yok... YAKILAN BAYRAGIMIZA, MILLETIMIZE VE VATANIMIZA yapilan bir terbiyesizlik ve küstahlik vardir... O siteye girenler ve gecen konusmalari okuyanlar bunlarin farkinda olmuyor olamazlar...!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi