İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bu mümkünmü ?

trivela

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı bilgisayardan 2 hesaba bakılabilirmi

Cewo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Ama böyle konu açmak mümkünmüş onu anladım.
Hocam bune ?

neyi soruyorsunuzda neye cevap arıyorsunuz hiç bir şey anlamadım :S

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
2 adsense hesabına aynı ip ile (aynı bilgisayar ile) giriş yaparsak hesaplar bann yermi diyemi sormak istediniz?

simple

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğer soru bu ise eğer 3 tane adsense hesabım var farklı tarayıcılar ile giriş yapıyorum herhangi bir ban vs. yaşamadım

Ben aynı tarayıcıyla giriş yapıyorum yine sorun yok. Bu ban sebebi değil diye biliyorum.

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Ban sebebi olursa ancak ve ancak iki de bir girip çıkarsan olur.Çünkü ; mantıken düşünürsen kafeden bir kişi kendi hesabına girip cıkabilir diger gelen müşteri de kendi hesabına girebilir..Ve başka birileri derken 100 kişiye kadar birilerinin gelmesi girmesi normal.Fakat sen bi a hesabini bi b hesabini bi a bi b diye açarsan işte orda bir sıkıntı olur diye düşünüyorum.

fazofa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kusura bakmayın, ben birçok kez burada ve diğer forumlarda bu tür konu okudum tüm yayıncılar bunu biliyor diye düşündüğüm için enterasan dedim

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Ben de aynı ip ve tarayıcıdan girişlerde ban ihtimali olduğunu biliyorum. Riske atmaya hiç gerek yok. Farklı tarayıcılardan ve iplerden girilebilir.

simple

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok. Post kasmak için seçtiğiniz kategori AdSense? Gerçekten enterasan.

Konuya dönmek gerekirse; bu sebepten ötürü hesabın banlandığını duyduğumu sanıyorum; fakat emin değilim.

Aynı kişiye ait 2 hesap açmak yasak. Bu adsense kurallarında bu şekilde geçiyor. Farklı kişilere ait 2 hesabın aynı bilgisayardan yönetilmesinde bir sakınca yok. Ben bu yüzden banlananıda daha görmedim açıkçası.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5