İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu nasıl bir hata

FiRaRi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hergün sitemin index sayısını Google'de takip ederken bir hata ile karşılaştım. Google sitemi 11. sayfaya kadar gösteriyor fakat 12. sayfaya geçmek istediğimde hata veriyor. Bu neden kaynaklanıyor olabilir ? 70Bin sayfa indexinden sadece 11 sayfasını görebiliyorum. Bunun sebebi ne olabilir acaba fikirlerinizi bekliyorum

FiRaRi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayır herhangi bir sub domain yada /forum olarak kullanmıyorum. Direkt Root'a kurduğum bir site.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Naçizane fikrim be bilgim derki;
Google 1000 sonuçtan fazlasını aramalarında göstermez
Google birbirine yakın sonuçları kümeler ve bu 1000 sonuçtan da az olsa da yine de göstermez

FiRaRi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nacizane fikrinize saygı duyuyorum fakat ben 10. sayfadan sonrasını göremiyorum. Her sayfada 10 link olduğunu varsayarsak 100 sonuç yapar. Aldığım hata ise ;

genelforumkm4.jpg

baldor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mesajın sonu çok iyi

"umarız yakın zamanda sizi tekrar google'da görebiliriz"

kendileride biliyorlar saçma bir hata verdiklerini, yapacak bişey yok buna maalesef

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5