İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu Nasıl Bişey ya :S

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar selamlar

Bazen mutlaka sizind e başınıza geliyordur. Bilgisayarnızda Java yüklü, hiç bir sorun yok, fakat kendi sitenize girdiğiniz zaman Java Yüklemesi hata veriyor sol üst köşede X işareti çıkıyor. Başka siteleri açtığınızda sorun yok, rahat giriyosunuz, java da normal. Ama o an için kendi sitenize X işareti yüzünden giremiyosunuz. Tabi bu esnada diğer herkes sitenize bağlanabiliyor, yani site ile ilgili sorun da değil. Sadece siz giremiyosunuz. Ama bir bakıyosun bir gün sonra düzelmiş oluyor sorunsuzca giriyosun.

Bu Telekom çalışmalarından mı kaynaklanıyor, bunun sebebi nedir? Var mı cidden bunu bilen biri Yani zaman zaman Java Sohbetler açmıyor bazı sitelerin, ama diğerleri rahatlıklar giriyor. Yani tuhaf ama siz de yaşamışsınızdır mutlaka. Nedeni nedir bunun, var mı bilen?

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bugün yine aynı şey ? Ya arkadaşlar niye böyle oluyor bilen var mı bunu ?

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Senin tarayıcıda sorun olmasın? Başka tarayıcıyla dene birde..

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Senin tarayıcıda sorun olmasın? Başka tarayıcıyla dene birde..
Firefoxta denedim şimdi, hayret ya açtı orda teşekkürler. Explorerda açmıyor şu an bi tek benim sitemin Javası, ama işin ilginç yani başka sitelerin sohbet Javası açıyor. Yukarda da anlattığım gibi belki yarın yine düzelcek, yada bir kaç sonra explorerdan da girebiliyorum, yani bu sorun geçici oluyor. Ama niye böyle oluyor ki mantıklı bir açıklaması var mı ki acaba?

en azından böyle olduğu zaman firefoxtan gireyim bari

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5