İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bu nasıl sorun ?

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
iki adet sunucum var sunucular keymachina.de dc ında host ediliyor. Fakat 5 gün önce bir sorun oluştu sunuculara türkiyenin sadece bazı yerlerinden girilebiliyor. Diyelimki gösterlimlerimin tümü 50.000 ise son 5 gündür gösterimlerim 500 ü geçmiyor. Orada yetkili bir sorun ttnet de diyor ttnet cevap vermiyor maillerimize, ama ben şüphelenmeye başladım bu nasıl bir sorunki ttnet 5 gündür halledemiyor ve sadece bu dc da sorun var diğer yurt dışı çıkışlarında hiç bir sorun yok. Bu dc almanyada dır. Sizce ben ne yapmalıyım böyle bekleyerek birşey olmuyor.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
şu anda genel bir sorun yok açıkcası.Almanya çıkışlarıda ttnet ' de çok normal durumda.Bence dc in ile temasa geçmelisin.

masques

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
mp3 siten veya buna benzer bi siten varsa ban yemiş olabilirsin.telekom ip sorunlarının bu kadar fazla etkileyeceğini sanmıyorum

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
65
Firewalllarını kontrol et ip banlanması olabilir.
DNS ayarlarında değişiklik olduysa, değişim gecikmeli olabilir.

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu sorun bi ara bendede vardi, sadece turkiye nin belli basli yerlerinden kimse giremiyordu, sonra host firmam, tracert raporu istedi girilemeyen yerlerden, raporu gonderdik, 2 dakka sonra herseyi duzelttiler.

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim de iki sunucum aynı DC'de olmasına karşın sadece birinde sorun yaşanıyordu. Sorunu bildirmiş olmama rağmen sorun iki hafta kadar sürdü, sonra bir şekilde düzelmiş.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi