İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu Ne Biçim Çelişki? :(:(

aoguney

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar benim eylülde açtıgım Nba sitem var ( www.nbatr.com) ... Site Eylül'den beri ne yaparsam yapayım indexlenmedi.. meta tag link alma vs. vs. her yontemi denedim onlarca makale okudum.. Ama sonucu bakın!

Benim indexli sayfa sayım : 2

5 Aralıkta ve içerik bakımından benden katlarca kötü olan bir Nba sitesinin indexli sayfa sayısı : 20 ve gün geçtikçe artıyor bende şaşkınlıkla izliyorum ve sinir oluyorum...

Bi de şey diye düşünüyorum benim forumumda yaklaşık 1000'e yakın sayfa var.. Bundan kaynaklanıyo olabilir mi? Belki hepsi bir anda indexler diye düşünüyorum.. Sizce olabilir mi?

Bir de google da site:nbatr.com diye aradıgım zaman

www.nbatr.com/portal/modules.php?name=News&new...
Benzer sayfalar

diye çıkabiliyor.. Bunun anlamı ne? hiç açıklama falan yok...

mokoko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o sorundan bende muzdaribim eylül olmasa da kasım başından beri yaşıyorum ama sanırım 2 ay sonra da durum değişmeyecek senin durumuna da bakılırsa.Google bu aralar hepten sapıttı.

aoguney

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
astraler' Alıntı:
Sitenizi en az pr5 olan bir siteye link verin.

pr 5 lik sitelerde de linkim war pr 4 lük 3 lük hepsinde var.. ama indexleme yok.. su anda gpr :4 bidahaki pr güncellemesinde pr :3 falan olursa etkisi olur mu sizce?

Lider

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynı Sorunu ßende ya$ıyorum yeni yaptığım Sitenin Aramasını Yaptığımda Sadece index ve Sohßet sayfasını Görüyorum ama ßa$ka ßi arkada$ım yaptığı siteyi nedense ßütün Dosyaları ile index lemi$ anlamadım ya ßizde ßir Sorun Var yada GOogle de ßir Sorun Var ne i$se artıqın

aoguney

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
su anda 45 sayfa indexli... hergun 2-3 tane daha ekliyo google yakında hepsini indexler inş.. umarım sizin siteyi de indexler.. hadi başarılar

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
kesin google amca okudu bu itirazını dayanamadı soktu gbotlarını :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi