İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bu ne biçim içeriktir, yasak değilmi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yanlışın var kadınlar kendilerini tanımadıkları için bu tip sitelere sandığından da çok giriyorlar, sadece kadınlar da değil erkekler de çok giriyor, ordaki içerik de bir doktorun eğitim ve bilgi amaçlı açtığı bir siteden alınma bilgidir.
kimse bu fotodan tahrik filan olmaz zaten o biçim bir içerik de yok orda.

şikayet etmen bir sonuç doğurmaz nitekim google eğitim amaçlı siteleri destekler bu sanıldığı gibi bir xxx sitesi kapsamına girmez.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Bu xxx sitesi değilki sağlık sitesi.Bİr sağlık sitesinde vajinismustan veya masturbasyondan bahsedilirse orada reklam yayınlanamaz diye bi kural yok.XXX sitelerde yasak ama bu tip sağlık sitelerinde serbest...

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
igrenç bir içerik bunda hem fikiriz ama o içeriğin yasak olduğunu bildiren bir kural ibare yok.

"Bilgilendirme", yaşamın bir parçası o çünkü.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
ciddimisiniz, o zaman bilginizi tazeliyim, ayrıca site sağlık sitesi filanda değil, kaynak kodlarında ve sayfa içlerindede, spam kelimeler dolu, ben şikayet edeceğim..

artı olarak, bir erkek, kadının hangi içeriğe bakıp bakmayacağını sadece tahmin edebilir, bilemez, bilmez.

Site İçeriği

Google, arama dizininde çeşitli içeriğe geniş bir erişim sağlarken, AdSense programındaki yayıncılar Google reklamlarını yalnızca içerik yönergelerimize uygun davranan sitelere yerleştirebilirler ve reklamlar içeriği desteklenmeyen bir dilde hazırlanmış olan hiçbir sayfada görüntülenmemelidir. Desteklenen dillerin listesini görüntüleyin

Google reklamlarını gösteren siteler aşağıdakileri içeremez:

* Şiddet içeriği, ırk ayrımcılığı veya herhangi bir bireye, gruba veya organizasyona karşı şiddet içeren bir tutumda olma
* uygun-değilgrafi, yetişkin veya olgun içerik
* Bilgisayar/yazılım korsanlığıyla ilgili içerik
* Yasadışı ilaçlar ve ilaç üretim cihazları
* Küfür ve aşırı kaba bir dil kullanımı
* qumar veya qumarhane ile alakalı içerik
* Reklamların veya tekliflerin tıklanması, arama yapılması, web sitelerinde gezinilmesi veya e-posta okunması için kullanıcılara ödeme yapılan programlarla ilgili içerik
* Web sayfalarının içeriğinde ya da kodunda çok fazla kullanılan, tekrar eden veya alakasız anahtar kelimeler.
* Sitenin arama motoru sıralamasını, örneğin sitenizin Sayfa Sıralamasını yükseltmek için yanıltıcı veya aldatıcı içerik ya da tasarım.
* Silahların ve silah mühimmatının satışı veya tanıtımı (örneğin, tüfekler, dövüş bıçakları, bayıltıcı silahlar)
* Bira ya da sert alkollü içeceklerin satışı veya tanıtımı
* Tütün ya da tütün ürünlerinin satışı veya tanıtımı
* Reçeteyle satılan ilaçların satışı veya tanıtımı
* Özel tasarım ya da ticari marka değeri taşıyan ürünlerin kopyalarının ya da taklitlerinin satışı veya tanıtımı
* Dönem ödevlerinin veya öğrenci makalelerinin satışı veya tanıtımı
* Yasadışı olan, yasadışı faaliyetleri tanıtan veya başkalarının yasal haklarını ihlal eden diğer her türlü içerik

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kadınları çok iyi tanıyorum evliyim 30 yaşındayım, çocuğum bile var, kadınlar konusunda çok deneyimliyim, belirli başlı kadın sitelerine de sahibim.
bu tarz sitelere giren ziyaretçilerin yüzde 70 i kadındır.

M

maiL

Misafir
bence bu site şikayet edilebilir. domain ile sitelerinde verdiği bilginin bi bağlantısını göremedim. gelinlikle kürtaj sanırım birbirine biraz uzak.
araba markası domaininde mp3 sitesi yapmak gibi bişey olmuş.

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bence bu site şikayet edilebilir. domain ile sitelerinde verdiği bilginin bi bağlantısını göremedim. gelinlikle kürtaj sanırım birbirine biraz uzak.
araba markası domaininde mp3 sitesi yapmak gibi bişey olmuş.

bayanlarla alakalı bir site, domainle uyuşmasada içeriğiyle uyuşuyor. Bir sorun çıkaracağını halen düşünmüyorum

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
bence bu tarz bilgi veren siteler çoğalmalı, halkın büyük bir kısmı bilmiyor nedir ne değildir, saçma sapan varsayımlar ve hurafeler ile yetişiyor gençler.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site sadece spam kelimeler bakımından şikayet edilebilir aksi durum için şikayet edilemez, resimler ne eg-zotik ne tahrik edici, hani bundan da tahrik olan varsa eşekten de tahrik olması normaldir.

cinsel bilgi veriyor diye o site iğrenç gibi kelimeler ile nitelemez kanımca.
lütfen biraz daha dikkatli olalım...

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
site sadece spam kelimeler bakımından şikayet edilebilir aksi durum için şikayet edilemez, resimler ne eg-zotik ne tahrik edici, hani bundan da tahrik olan varsa eşekten de tahrik olması normaldir.

akrep bey, içerik değil resimlere itirazım var,

o zaman çocuklarında okumasında bir sakınca yoktur,

siz ne isterseniz yayınlayın..

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sağlık içerikli bir site bir sorun olacağını sanmıyorum. Sadece resimler selimin dediği gibi animasyon olabilirdi.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
resimde ne varmış ben hala anlamadım? cizim de olabilirdi tamam da en gerçeğini göstermek için şurası budur şurası da şu demiş, Türk gençliğinin uygulama ile görme şansı biraz az olduğu için resim ile göstereyim demiş doktor ve göstermiş.

resim görmek istemeyen browserin resim gösterme özelliğini kapatabilir...

ayrıca madem o kadar istiyorsun sadece resimler hakkında bir başvuru yap bakalım netice alabilkcemisin...

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

katılıyorum ayrıca kimsenin ekmeğiyle oynamayın, yanlış olduğunu düşünüyorsanız ilk önce sitenin sahibine mail yoluyla ulaşın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5