İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu ne demek yaf... 46 tıklama 0 gelir...

F

fatihhk

Misafir
ad2oj.jpg

Hiçbir anlam veremedim .
Nasıl olabilir böyle birşey?
Bi kere zaten 46 tıklama da da bi anormallik var.Daha yeni site ve içerik yok denecek kadar az.

Sanalvadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İnan ben birşey anlamadım ki sistem 'de bozukluk olacak diyicem oda olmayabilir ama yinede teknoloji belli olmaz.

R

Reignman

Misafir
Adamın teki saldırı yapıyordur, büyük ihtimalle de henüz içerikli reklamlar çıkmadığından Genel hizmet reklamlarıdır onlar, bu yüzden de 0$ kazanç gözüküyordur.

En mantıklı açıklama bu olur herhalde.

F

fatihhk

Misafir
içerik yok ama çıkıyor reklamlar.yani genel hizmet reklamı çıkmıyor.
ne yapmamı önerirsiniz?

R

Reignman

Misafir
Site yeni, peki adsense hesabı da mı yeni? Eğer öyleyse, Google'a bir mail atıp durumu bildir, yeni hesap hemen güme gitmesin.

R

Reignman

Misafir
Sen her halükarda at mailini. Ben her bu tür olayda öyle yapıyorum.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bi şey olmaz, arkadaşların da dediği gibi biri saldırı yapıyodur. bu tür saldırıların da işe yaracağını zannetmem.

F

fatihhk

Misafir
bakalım artık ne diyecek google amca
bu arada zıppkın size bi PM atmıştım okudunuzmu?

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
fatihhk' Alıntı:
bakalım artık ne diyecek google amca
bu arada zıppkın size bi PM atmıştım okudunuzmu?
kusura bakma, sana cvp vermeyi unuttum, yalnız benim adwords hesabı şu an için durdurulmuş, anlaşılan kredi kartına fazla yüklendik ve limit kalmadı. boşuna teklif vermiş oldum, tekrar afedersin. umarım satarsın... hesap yakında açılırsa pm gönderirim, satmamış olursan ilgilenirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5