İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bu ne demek?

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
arkadaşlar form hazırlarken böle bişi çıktı karşıma???...browser larda normal gözüyo gerçi denemedim ama bi başka bilgisayarlarda sakatlık yaparmı acaba??? Bu omu demek???

my.php

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
olsun bab saol ben bu arada unuttuğum rep i vereyim sana :D

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
venom' Alıntı:
olsun bab saol ben bu arada unuttuğum rep i vereyim sana :D
Rica ederimde sorun hala yorum yapan yok.Birşey sorucam sorunu çözebildin mi.Birde bu sorun localhostdayken mi çıkıyor?

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
yok ama browser dan kaynaklı bişi diil bu...form hazırlarken dedim ya...şöle diyim;
frontpage kullanarak form hazırlıyorum case lerle falan tek sayfada bitsin herşey die. Ancak kayıt sırasında yani save ederken bu hatayı veriyor. işin ilginci form açılışta sorunsuz ama db ye kayıt yapmıyor...kayıt.asp dede hata yok...anlamadım valla...sanırım koca sayfayı tekrar yapmam gerekli :(

Disenador

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla hayatımda hiç FrontPage kullanmadım fakat verdiğiniz hatadan anladığım kadarıyla birden fazla "Form" tag'iniz var ve siz bu formların hepsine aynı ismi "Form" ismini vermişsiniz. "Ne diyorsun sen?" diyorsanız şöyle açayım biraz:

Normal şartlardan bir HTML formu üretilirken şu kodlar kullanılır:

HTML:
<form name="formAdi" action="hebele.php" method="GET">

...
..

</form>

Yani her bir form'un kendine ait bir adı vardır. Sizin aldığınız hatada birden fazla sayıda formunuz olduğundan bahsediliyor. Şayet her formunuzun adını değiştirirseniz yani <form name="formAdi" kısmındaki değeri mesela "form2","form3" falan yaparsanız sanırım sorun kalmaz.

Arz ederim :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5