İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu Ne Hız Böyle AltinWebsite.NeT ( Ödeme Aldım )

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
beceriksiz_acemi günlerdir anlatmaya çalıştığımı (bknz bir üstteki mesaja, bilgi'nin mesajına) orada çok net bir şekilde, en yeni tecrübeli arkadaşımız ,çok iyi bir şekilde anlatmış...

Bu açıdan fazla söze gerek olmadığını düşünyorum. Bu tarz sistemler boşa zaman kaybından öteye gidemiyorlar ne yazıkki.

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu ptc-pts-ptr-hyip vs vs gibi sitelerde zamanında çok ilgilendim 2-3 senemi bunalra harcadım ve şunu diyorum

ptc-pts-ptr-hyip dönemi bitti kapandı finito mafiş.........

arkadaşlar kendinize yazık etmeyin

Allahınızı severseniz günde 10 tıka 1 cent almak için en az 5 dakikanızı harcayacaksınız
saatte 12 cent eder normal mesai hesabı yapsanız 8 saatx12 cent = 96 cent yani bir dolar bile değil

benim sitelerime birşeyler ekleyin ben size daha fazla vereyim

ama türk aklı işte beleşten gelecek ya para...

lütfen kurtulun şu ptc lerden

hiç olmazsa www.gainpay.com a üye olunda bari 2 tıka 1 cent alın :)
bu site kötülerin içinde en iyisi

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
yok ben tecrübelerinizi paylaşmanız için, neden kullanmamız gerektiğini sizden duymak için söyledim onu :) Konuyu açan arkadaşımızda neden kullanılmayaağını öğrenmiş olsun istedim..

toprak25

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklamdan gelir işi hemde 0.03 :) şaka gibi ya kardesim anlamıyorum ben bu davayı versin günde 10 dolar herkes girsin tıklasın uye yapsın bu ne adam 20 usd kazanacak misal sana 0.0003 koca bir sıfır olmaz ya milletimiz ne kadar pintileşmiş az bir parayla gitsin legalpara oynasın bundan iyi önce batmayı sonra çıkmayı öğrenir hayat tecrübesi olur hiç olmazsa saygılar arkadaşlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5