İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu Ne Rezalet Yaaaaa

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
LÜTFEN DİYER ÜRÜNLERİMEDE BAKINIZ.
Diğer bile yazamıyor ama kurnazlığa kafa çalışıyor.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zdearban' Alıntı:
Microsoftun Bile Bilmediği Bu Şey Nedir Yaa Bu Nerezillik İnsanları Bukadar Enayimi Sanıyor bu kişi Allah'ım Akıl Fikir Versin Bu Kişiye Nediyeyim Buyrun Link

http://www.hemalhemsat.com/main/auctiondetail/597359/cep_telefonu/iridium_web.php

Bu Ne Rezalet Yaaaaa BU kullandigin baslik aslinda senin mesajin icin kullanilmasi Gereken bir sey
Burasi bir webmaster forumu degilmi ?
Banane sanane bizene sahisin gittigidiyorda sattigindan
Satilan urunden rahatsizligin varsa buraya yazmak yerine gittigidiyor a mail yazman daha mantikli olur

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teklif Sayısı : 0
* MESALA EXPOLAR DEYİN İNTERNET AÇILSIN
* ÜSTELİK CARGOSUZ
* MESALA MSN DEYİN MSN AÇILSIN (mesene mi emesen mi?)
* ÜSTELİK CARGOSUZ MAİL ADRESİNİZİ GÖNDERİLECEKTİR

Allah milletimize zeval vermesin.

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu EXPOLAR yeni bir tarayıcı deyimi gibi oldu. :)
Çok güldüm ben buna.

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
culpable' Alıntı:
Bu Ne Rezalet Yaaaaa BU kullandigin baslik aslinda senin mesajin icin kullanilmasi Gereken bir sey
Burasi bir webmaster forumu degilmi ?
Satilan urunden rahatsizligin varsa buraya yazmak yerine gittigidiyor a mail yazman daha mantikli olur

gece gece ateşe attırma ikimizde msj yazmak zorundamısın anlamıyorum senin gibilerinide oku msjı geç gitt neden düşünceni yazıyorsunn illa tartışmamı yapalım bumudur webmasterlık ????????????

ayrıca bu msjı atmamım sebebi biz insanlar için eğer sen insan deyilsen orda haklısın hata yapmışım bol şans

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zdearban' Alıntı:
gece gece ateşe attırma ikimizde msj yazmak zorundamısın anlamıyorum senin gibilerinide oku msjı geç gitt neden düşünceni yazıyorsunn illa tartışmamı yapalım bumudur webmasterlık ????????????

ayrıca bu msjı atmamım sebebi biz insanlar için eğer sen insan deyilsen orda haklısın hata yapmışım bol şans
Tartisma Yaratma ile ne alakasi Var
<Bu mesaji atmamnin sebebi biz insanlar icin demissin >
biz insanlar icin : bunun ne anlam ifade ettigini ve ne alaka oldugunu anlayamadim sahsen
Gittigidiyorda satilan bir urunden sikayetin varsa gittigidiyor a o urunun satimi ile sikayetini bildirirsin sayet uygun gormez iseler kaldirirlar
Bunu buraya gelip yazman ne sana be bana ne baskasina faydasi olur
Yorum yapmamin sebebi : foruma girdigimde yada girdigimizde aradigimiz seyi rahatca ve kolayca bulabilmek bu sekilde anlamsiz mesajlarla forumun kirletildigini sana hissettirmek
Burda Tartisma yaratma bir niyetim yok herhalde

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yorum yapmamin sebebi : foruma girdigimde yada girdigimizde aradigimiz seyi rahatca ve kolayca bulabilmek

Bu Msj İçin Özürdilerim Bu Konuda Haklısın
-------------------------------------------------

Fakat Buraya Taşımamdaki Sebep İnternetten İnsanların Nasıl Para Kazandığını Herkesin Görmesi. Sesli Olarak Bilgisayarı Yönetin Demiş Aklım Almıyor Bilgisayar Kullanabilen İnternette Reklam Verebilen Bir Kişi Bunu Nasıl Yapar Ayrıca Gittigidiyor Deyil Hemalhemsat Sitesinde OLuyor Bu Olay. Şikayetim Kaldıracağını Sanmıyorum Onlarda Bi Şekilde Reklam Parası Alıyorlar Beyenmıyorsan Almazsın Kardeşim Deyip Geçerler. Neyse culpable Kusurabakmayın Kızgınlığımdan Olsa Gerek

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok onemli degil
ama gercekten bu dedigi sekilde sesli olarak bilgisayari yonetebilcegin bir program Var (benim en son bildigim ingilizce idi turkceye uyarlanmis olup olmadigi hakkinda bilgim yok)
sen gene sikayetindde bulun onlar kaldirir merak etme kimse sitesinin bu sekilde satilanlarla copluk haline yada sacma bir hale gelmesini istemez

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Boyle bir durum soz konusu YALNIZ;

1.) Oncelikle boyle bir urunun fiyatinin 1 YTL olmasi imkansiz.
2.) Boyle bir urun tek basina program halinde calismaz.
3.) Microsoft un yapamadigini yapamaz gibi bir tabir yalnis olabilir kanaatimce.

Soyle ki ;
Boyle birseyin olmasi imkansiz degil. Meraklisina mantigi hakkinda bilgi vereyim yuzeysel olarak. Cep telefonlarinda ki sesli arama ozelligi gibi dusunun. Bunun bilgisayar icin olanini yapmak icin yazilabilir ram ( eprom ) kullanmaniz gerekiyor oncelikle. Sonrasinda yapacaginiz cihaza monte edeceginiz mikrofon vs. ile yazacaginiz programi da iliskilendirmeniz gerekiyor. Temel olarak amerika da cok uzun sure once baslatilan bu projeye turkce de "akilli ev" denilmekte. Akilli ev projesinden temel alinarak icad edilen wireless bugun gunumuzde pek cok yerde kullanilmakta. Akilli evin mantigi sudur. Siz evde olmayabilirsiniz, evinizden uzakta olabilirsiniz, acilen bir yere gitmeniz gerekir vs. akilli ev evinizin yonetimini ve guvenligini size birakir. Ornek; buzdolabina belirleyeceginiz sut stogu var olanin altina dustugunde sizin belirlediginiz marketi arayip sizin belirlediginiz sut sisesi kadar sut siparisi verir. Marketten gelen zile bastiginda sizin bilgisayarinizda zilinizin calindigina dair bir uyari gelir. Siz kapiyi acarsiniz veya acmazsiniz. Acarsaniz; marketten gelen elemani evinizin icindeki kameralardan izler mutfaga gidip gitmedigini kontrol edersiniz. Mutfaga gidip buzdolabina siseleri koydugu taktirde stok sayisinin altina dusen sut uyarisi deaktif olur. Bu da sutunuzun artik var oldugu anlami tasir. Bu yurt disindan bir ornek.

TURKIYE 'de ; Istanbul / silivri de bir ar*ka*das*sim bu is ile ugrasmakta. Isi tamamen akilli ev. Kendi evini kisaca ornek vereyim. Kisin eve gelmeden once evini arayip kombiye ait numarayi tusladiginda ve sicakligi belirttiginde kombi calisir ve sicakligi ayarlar. Evinin hic bir duvarinda lambalar icin dugme bulamazsiniz. Sokak lambalari ile ayni mantigi tasiyarak yurudugunuz koridorun lambasi kendi yanar, girdiginiz odanin lambasi kendi yanar. veya evde oturuyorsunuz tv de futbol maci izliyorsunuz. "GOOL" diye bagirdiginiz da bahcedeki dizi lambalar sizin sevincinizi algilayarak sirayla yanip sonmeye baslar.

Sonuc olarak; Bunlarin var oldugunu bilince msn diyince msn nin acilmasi cok da zor bir olay degil. Hatta bulabilirsem bende ki bu konu ile ilgili bir ornegi burada yayinlayayim. "KAPAN" diyince bilgisayarin kapanmasi ile ilgili bir ornek.

AMA : dedigim gibi bu tek basina bir program ile sanmiyorum olsun. Hadi oldu diyelim fiyatinin 1 YTL olmasi imkansiz ...

Saygilar ...

fatihfx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
böyle şeyleri yaklaşık 7 sene önce hevesden kullanmıştım. sadece basit bir yazılımla olan bişey. fiyatı 1 kuruş bile olabilir. öncelikle mikfrona MSN diyosunuz diyelimki. bunu bir kaç kere söylettiriyor program. sonra MSN dediğiniz zaman hangi program açılacak onu söylüyorsunuz. Daha sonra program aktifken mikrofona MSN derseniz gidip msn yi açıyor. tamamen ses dalgalarını eşleştiriyor hepsi bu. çok düzgün çalışmıyor zaten. çünkü her defasında sesinizi farklı çıkabiliyor yani ses dalgaları eşleşmeyebiliyor.

H

headsurfer

Misafir
culpable' Alıntı:

GittiGidiyor'da bu tür listelemeler yapılmasına kesinlikle izin verilmez yapılsa bile kısa süre içerisinde kaldırılır. hemalhemsat demek istedin herhalde.

Schzo*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
EXPOLAR'a çok güldüm... kolpalıkta sınır yok...

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bu şahıs Temel olsa gerek :) o değilse bile Dursun'dur büyük ihtimalle :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5