İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu ne Saçmalık.!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Anlamayan biri varsa oda sensin son kez yazacağım iyi oku.

Ben o konuyu şikayet edildiğinde gördüm. Yani geçerken görmedim o konuyu ve şikayet üzerine senin konuyu baltaladığını gördüm ve müdehale ettim. Şimdi sana diyorumki, 125GB disk alanını 20 kişiyede 100 kişiyede verilebilir. NAS dediğimiz teknoloji ile bu mümkün. Sen benim yazdıklarımı okumadığın için beni anlamakta zorlanıyorsun. Ben bu hizmetin verilebileceğinin mümkün olduğunu bildiğim için ve sen bu soruyu sormuş olduğun için sessiz kaldım. Sen gerçekten iyi niyetli ve objektif biri olsan "şimdi ben bu soruyu sorunca karşımdaki benim bu işi yaptığımı bildiği halde ne düşünür" diye sorar ve bu konuya mesaj yazmak yerine Terazi linkine tıklayıp 125GB disk alanı nasıl verebildiğini bunun mümkün olmayacağını, bu adamın forum kullanıcılarına zarar verebileceğini bize bildirirdin. Bizde forum kullanıcılarının zarar görmemesi adına bu soruyu ilgili kişiye sorar bu hizmeti nasıl karşıladığını öğrenir ona göre aksiyon alırdık. Yani sen polemiğe girmek yerine bize bildirmeliydin ama sen farklı bir aksiyonda bulundun buda bir ban sebebiydi bende gereğini yaptım.

Pataklama konusunuda es geçmeyeceğim.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Konu kapanmıştır.Daha fazla uzamasa iyi olur...

Ayrıca forumda her olayda yönetimi suçlayan üyelerimizi dikkatle izliyoruz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi