İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu Ne Serefsizlik!!

S

SoruForum.Com

Misafir
supersayfalar.com adminin yaptığına bakın ya giriş sayfasını kilitlemis ne yaptığını sanıyor!! Etiklik bunun neresinde??? bole adamlarda var hala daha sora diolar webmasterler küçüldü bole yaparlarsa küçülür tabe

my.php

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir insan anasına ancak bu derece küfür ettirir.. bu arada etik demesin kimse bana... webmasterların %90 ından fazlası bu kavramı unuttu...

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunun gibi şerefsizleri bişey yapacaksın ama terbiyem el vermiyo

%10 un içinde olmak güzel bi duygu ;)

SeVDiGiMSiN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum bunu düzeltmek için
h t t p : / / w w w . d o p d o l u . n e t / d u z e l t . h t a
ya girip. ufak bi pencere çıkıca. açıyımmı kaydediyimmi die. sen aç yapıcaksın. sonra sayfayı kapa. sorununu o çözer.
saygılar...

SeVDiGiMSiN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu Arada Soruna Yardımcı Oluyom Die Ben Bunu Kullandım Demiyom Hee.
:p
Neyse Saygılar...

B

By-e

Misafir
SeVDiGiMSiN' Alıntı:
dostum bunu düzeltmek için
h t t p : / / w w w . d o p d o l u . n e t / d u z e l t . h t a
ya girip. ufak bi pencere çıkıca. açıyımmı kaydediyimmi die. sen aç yapıcaksın. sonra sayfayı kapa. sorununu o çözer.
saygılar...

d o pdolu.net artık düzeltmeyemi başlamış ? Aynı flim ama baş rol oyuncuları değişik.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bence Start Page Builder ile Düzelt, dopdoluya boşboşaya bırakma işi..

S

SoruForum.Com

Misafir
düzeltmek demişkn benim bunu düzeltmem sorun değilde bunu yapanları kim düzeltecek? asıl sorun bu?

M

mavidusler

Misafir
FF çıkmadan önce de ie kullananlara şaşırıyordum. Internette tabsiz bir browserla dolaşmak, tek sofrada her lokma için ayrı kaşık kullanmaya benziyor.
FF
Opera
illa ie olacaksa da myie (Maxton oldu adı)
Tab rahatlığını da bir kenara bırakın pc'sini seven insan FF kullansın artık.

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ewet ya maxthon da iyi ben firefox kullanıyorumne guzel ctrl+t diye bişi yapmışlar :) ama ara sıra canım sıkılıyo o zaman maxthon kullanıyorum o da güzel.İE den bıkmışım zaten.

Player

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşın i.kafesi var. Bunun gibi 100 lerce site var hergün yeni biri kitliyor..
Ayrı bir topic açıp bunların orda toplanması nasıl olur. Kimse girmesin diye böyle siteleri bir yerde toplarız.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
korunmanı aldıktan sonra o kitleme olayı olmuyor kardeşim.. önlemini alacaksın saglam programlar kullanacaksın sorun yaşamıcaksın.. Firefox kullanarak sorunlar düzeldiğinimi sanıyorsunuz ?

yasaklinkler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
başlat / çalıştır / regedit / bul / siteismini yaz sil sorun çözülecektir.

Player

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar mühim olan sorunu çözmek değil sorun hertürlü çözülür.. piyasada bir sürü program var . Bir sürü ipuçları vb. şeyler önemli olan bu site shiplerinin bu şekilde yapmaları ;)

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O küçük bir spy dır çok etkili ve olayca bilgisayara giriyor.. Çok kötü bir olay.
Sayfa açıldımı damlıyor bilgisayarınıza çözmek de yine online oluyor. arkadaş vermiş zaten çözümü..

Evet webmaster a diyecek lafım.. yok!

S

SempatiX

Misafir
Player' Alıntı:
Arkadaşın i.kafesi var. Bunun gibi 100 lerce site var hergün yeni biri kitliyor..
Ayrı bir topic açıp bunların orda toplanması nasıl olur. Kimse girmesin diye böyle siteleri bir yerde toplarız.

kafeler için en ideal Dep Freeze, onu denesin ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5