İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu Nedir? (2 Soru?)

EsrimE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkdaşlar Bende Yeni Webmasterlıgı Başlıyorum Bir Haber Sitesi Yapmayı Düşünüyorum En Uygun Yazılım Sizce Hangisi? Benim Aklımda Bir ÖRnek Var Ama Bunun Dosyalarını Nereden Bulacagımı Bilmiyorum Yardımcı OLacak Varmıdır Arkdaşlar?

KGooglede Buldum Bu Siteyi

http://haberodasi.com/

Bide Arkdaşlar Ya Ben Şu POPUP Kodunu Tam Olarak Ayarlıyamadım? Acab ahtml ye NAsıl Bir Popup Koyabılırım Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim?

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Dosya bulmak ne demek?Dosyalarını tabi ki bulamazsın.Sadece benzer açık kaynak kodlu scriptler bulabilirsin...

Onlarıda www.aspindir.com da bulabilirsin.Yada kendin kodlayabilirsin.Html'ye java kodlarını ekleyerek popup açabilirsin.Html kodları ile popup yazılmaz.

Bu arada yazdığın Türkçe gerçekten üzücü,neden bazı ilk harfleri büyük yaptın?Formumuz aracılığıyla bu durumuda düzeltmen dileklerimle...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5