İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu olayı joomlaya uygulayabilecek biri?

EFO

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Beyler resimdeki olayı 3 joomla siteme uygulayabilecek kişiye 50 ytl vereceğim.

Sanırım bir şekilde title a erişip,title hakkında kelimeler türetilecek.

EFO

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkür ederim fakat bana anahtar kelimeler kısmı lazım,önemli olan o benim için.
2. linktekini oyun siteme kurdum sence hitim artar mı?
Düzenleme: İkincisi arada boşluk olanları aratamıyor :( 1. ise blog şeklinde sayfalarda her içeriğin altında çıkıyor ne şanssız adamım ya :S

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu işlerin garantisi ve belli bir mantığı yok. Bekle ve gör seçeneğinden başka çaremiz yok. Umarım artar ;)

EFO

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki şöyle bir mambot var mı,hani bu içeriğe link verin tarzı şeyler oluyor.İçeriğin içinde html kod oluşturuyor ve isteyen kişi kodu alıp sitesine ekliyor.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki şöyle bir mambot var mı,hani bu içeriğe link verin tarzı şeyler oluyor.İçeriğin içinde html kod oluşturuyor ve isteyen kişi kodu alıp sitesine ekliyor.

mxComment componenti var, quote diye bir özelliği var o oluşturuyor reklam banneri gibi bir tablo ve içinde başlık ve site adın gibi birşey

yaresa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Buradaki modül işini görür senin içeriklerinden kelime seçip istediğin yerde yayınlıyor kelime sayısını vs sen ayarlıyorsun

örnek görmek istersen tıkla

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5