İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu profili sikayet edermisiniz!

Caykur53

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
profildeki cocuk ile bi sayfa takasi yapayim dedim cocuga guvendim 2 sayfama karsilik 1 sayfa takasi yapicaktik. ilk once ben onu yaptim sonra onun yapmasini soyledim facebooktan engelledi ve yonetici oldugum sayfalardan beni atti. Sizden ricam profilini sikayet etmeniz ben sayfalar gitti diye uzulmuyorum zaten aktif bir sayfa olsa idi boyle bisey yapmazdim oyuzden cok fazla takmiyorum ama bu kisinin profilini kapatmam lazim eger sayfalarimi geri alabilicek olanlar var ise pm atsin bu arada sayfalarin ilk sahibi ben degilim satin almistim bende.

buyrun profildeki sahis.

http://www.facebook.com/profile.php?id=100002329287461

ve bu sahisin sayfasi burayada girip ona guzelce yorum atin arkadaslar belki yaptigi hatayi anlar.

http://www.facebook.com/pages/Nuri-Sahin-8/223564364324865

sikayet eden ve onun sayfasinda yorum atan simdiden herkeze tesekkur ederim.

rapcy1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Geçmiş oLsun Hocam Giden Gitmiştir Gittigi Gün ßitmiştir Misalii -_-

Ekleme : Nuri Sahin Sayfası Gayet te Aktif miş begenilere ßak :)

Caykur53

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
aynen oyle :D sayfalar gitsin uzulmedim zaten genclerimizin gidisati iyi degil ona uzuluyorum 12 yasinda bile yktur belkide :S

UykusuzNagme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Velet yahu bunlar daha ! , bu arada sayfa görüntülenemiyor sanırım URL yanlış yazdınız.

Caykur53

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
urlyi duzelttim sikayet ettiginiz icin tesekkurler bide sayfasinda bi yorum atin en son paylastiginda.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
profil açılmıyor ama sayfaya yazdım kardeşim. geçmiş olsun

Caykur53

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bi yanlislik olmasin nuri sahin sayfasi benim degil, o kisinin benim 2 sayfama karslik bu sayfayi vericekti yani nuri sahin sayfasini ama iste vermek yerine sayfayi caldi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5