İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu program yapılabilirmi?

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aklımda küçük bir program var indiren kişiler açtığında sadece site adresi yazıcak tıklayıncada siteye girecek.veya banner olucak tıklayınca siteye giricek bu farketmez.site adresi her an değişebilir ben bir adres yazdığımda bu zamana kadar indiren tüm kişilerin programlarındaki adres de otomatik olarak değişecek ve programı açtıklarında bu yeni adrese girecek.böyle bir program yapılabilirmi yapabilen varsa bilgi verirse sevinirim.(kesinlikle trojan,virüs,spy vs. değil )

webrlis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
yapılır tabi neden yapılmasın.
detayları pm at görüşelim.

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bunu yapabilmek için illaki program yazmaya gerek yok eğer Flash ve html biliyorsan yapabilirsin.

edit : daha detaylı anlatmaya karar verdim. aklıama gelen ilk yöntemi yazıyorum, arkadaşlar daha farklı ve kolay yöntemler yazabilirler;

1 - Flashta 468x60 banner alanıda dahil olmak üzere 500x150 bir dosya aç
2 - alt kısma 468x60 bannerini koy, yukarıda kalan boşluğa istediğin herhangi birşeyleri yazabilirsin (tasarımını istediğin gibide yapabilrsin)
3- 468x60'lık banner alanına ister bilgisayarda hazır olan bir bannerı import et veya hedef göstermek sitediğin siteye ait banneri internetten göster. yani banner imajı hedef sitede yeralacak sen sadece flash içinde imaj için url adresi göstereceksin (böylece sitede olası bir banner değişikliği yaptığında kullanıcıdaki flash dosyası internete bağlandığı anda otomatik olarak güncellenecektir.) bu banner'e hedef url'nin linkini ver . kullanıcı tıkaldığında sitediğin siteye girer.
4 - elindeki flash dosyasını exe olarak export et
5 - kullanıcılara download ettir

umarım faydalı olmuştur

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
site adresini internetten çektirdiğin sürece dediğin basit bişi herşeyle yapılır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5