İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu Reklam Ahlaklımı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Abi

Şu Sert kahve reklamıda var onu nabıcaz :) bayanın popsunda kocaman pit stop yazıyor, insanın f1 aracına binip stop edesi geliyor :p

bu bahsi geçen reklam yeni değil abi. uygunsuz olsaydı 1 yıla yakın zamandır yayınlatılmazdı zaten. Uzun zamandır cruncluyorlar...

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba Abi

Şu Sert kahve reklamıda var onu nabıcaz :) bayanın popsunda kocaman pit stop yazıyor, insanın f1 aracına binip stop edesi geliyor :p

bu bahsi geçen reklam yeni değil abi. uygunsuz olsaydı 1 yıla yakın zamandır yayınlatılmazdı zaten. Uzun zamandır cruncluyorlar...

Merhaba canım,
Dogrusun çok ahlak kurallarını zorlayan reklamlar var ve ben bunu ahlaklı bulmuyorum evimde bu reklam çıkınca utanıyorum bence yok böyle bişi.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Derken ? Kurtlar vadisi'ni izleyenler içindemi aynı söz geçerli oluyor ?

Merhaba,
Hayır Kurtlar vadisi hakkında yayın yapan ve işte onu izledi vurdu bunu izledi intihar etti diyen ve bunun için cezai müyedeler ugrattiranlar için diyorum. o yasaksa buda yasak.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
evet çok sakıncalı bu reklam resmen namussuzluk bu. 2007 yıllarda çok sakıncalı hemen bunuda şikayet edelim 650 senelerine falan gidelim PEYGAMBERler o senelerde yaşamış;

böylelikle onlarla beraber yaşamış oluruz süper olur. Sonra herkes kara çarşafa geri dönsün.

Millet mini giyiyor herkes özeniyor. OLMAZ!!!

EĞİTİM denen o canavardan da kurtulalım.

KIZlara çok yüzverdik doğdukları gibi eskisi gibi gömelim onları!!!!

EN GÜZEL ŞEY CEHALETTİR AYRICA, HEP BERABER EĞİTİMİ PROTESTO EDELİM! YAŞASIN CEHALET, YAŞASIN GERİCİLİK! YAŞASIN ŞERİAT!!!

diy mi? bu sözleri ne zaman duyacaz sizden çok merak ediyorum.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
evet çok sakıncalı bu reklam resmen namussuzluk bu. 2007 yıllarda çok sakıncalı hemen bunuda şikayet edelim 650 senelerine falan gidelim PEYGAMBERler o senelerde yaşamış;

böylelikle onlarla beraber yaşamış oluruz süper olur. Sonra herkes kara çarşafa geri dönsün.

EN GÜZEL ŞEY CEHALETTİR AYRICA, HEP BERABER EĞİTİMİ PROTESTO EDELİM! YAŞASIN CEHALET, YAŞASIN GERİCİLİK! YAŞASIN ŞERİAT!!!

Yok artık bu kadarda değil.
Aynı fikirde olmayan insanları hemen bu şekilde yargılamayın. Kim diyor eğitimi protesto edin diye.
Bu reklamın neresinde eğitim gördün. Ne eğitimi aldın.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Bazı arkadaşlar hadlerini ve maksatları aşıyorlar. söylecegi sözü olmayanlar ancak böyle insanın inancına dil uzatırlar.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Propoganda mi yapiyorsun:) inancina nerede dil uzattık ki? aslinda sizin gibiler 2 laf edemediği zaman hemen "inancıma laf söyledi gördünüz işte linç edin" oeh..

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

Propoganda mi yapiyorsun:) inancina nerede dil uzattık ki? aslinda sizin gibiler 2 laf edemediği zaman hemen "inancıma laf söyledi gördünüz işte linç edin" oeh..

Merhaba,
Birince mesajınızda yazılanlara bakacak olursanız " Peygamber " zamanı gerici yobaz bir zaman demişsiniz yanlışmı yazılmış?

demişsiniz o zaman onlarla yaşamak kötü o zaman onlarla savaşanlar islam için mücadele verenler kötümü?

demişsiniz gömülmeyi engelleyen o zamanda yaşayan peygamberdi.

önce yazdıgınız sözlerin ne anlama geldigini anlayınız bu abuk sabuk kod yazmaya benzemez.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
niye sen abuk sabuk kod yazamiyorsun diye gücünemi gidiyor?

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
:) ok öyle olsun:) php ile mac alındığını iddia eden bir insanın sözleri dimi bu. sen beni güldürdün ya teşekkür ederim.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Böyle tartışmalar kalite düşürür.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
:) ok öyle olsun:) php ile mac alındığını iddia eden bir insanın sözleri dimi bu. sen beni güldürdün ya teşekkür ederim.

Temcit pilavi gibi " MAC " diyip duruyorsun ben alıyorum demedim panelde alıyoruz dendigi için copy paste ettim ve sonra bunun açıklamasını yaptım. istersem alırım ActiveX ile alırım php ile kaydedirim.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
tamam sen hazırla, bana bir site adresi verirsin ben oraya girerim sen benim mac adresimi al, ondan sonra ayaklarına çöküp öpmeyen caesar şerefsizdir.

10 günün var ama yok alamazsan lütfen bir daha konusma. milleti kandırıp durma.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tamam sen hazırla, bana bir site adresi verirsin ben oraya girerim sen benim mac adresimi al, ondan sonra ayaklarına çöküp öpmeyen caesar şerefsizdir.

10 günün var ama yok alamazsan lütfen bir daha konusma. milleti kandırıp durma.

Gerek yok şu an bile hazır bu script. İşte aramızdaki fark bu senin hayel edemiyeceklerini ben aylar önce yapmışım bu nedenle. Senin boguldugun yerde benim pantolonumun paçası ıslanmadı.

Görüşmemek dilegi ile.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
sen ne kadar yalancı bir adamsın. iddia ediyorsun hadi kanıtla al benim mac adressimi herşeyi bırakacam diyorum. hala name yapıyorsun. oeh.

şu mesajlarını print screen olarak alıyorum birazda php mail listesinde gülelim diy mi?

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sen ne kadar yalancı bir adamsın. iddia ediyorsun hadi kanıtla al benim mac adressimi herşeyi bırakacam diyorum. hala name yapıyorsun. oeh.

şu mesajlarını print screen olarak alıyorum birazda php mail listesinde gülelim diy mi?

Ankaradasın sen nasılsa internet göstermek yerine adresini verde ben geleyim göstereyim. şu diger konular hakkında da konuşmuş oluruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5