İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu reklam filmini mutlaka izleyin

isimciNet

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
2162.jpg
Reklamcılık sektörü sınırları zorluyor. Amerikalı bir firma çatı kaplama şirketi için yaptığı reklamda sevgi temasını öyle bir şekilde ifade etti ki, tüm kusurlarına rağmen reklamı takdir etmemek elde değil.

Reklamcılık sektörü sınırları zorluyor.Amerikalı bir firma çatı kaplama şirketi için öyle bir reklam filmi hazırladı ki izleyenleri ağlattı.

Reklamda sevgili iki kertenkelenin birbirine sarıldıktan sonra birisinin çatıda oluşan çatlaktan aşağıda düşmesi anlatılıyor.

Sevgilisinin düştüğünü gören diğer kertenekele de arkasından atlayıp intihar ediyor.Bu hazin duruma şahit olan kiracı da evi yaparken Shera adlı kaplamayı kullanmayan müteahhitin boğazına sarılıyor.

İşte o reklam.........

http://www.ilginchaber.com/haber.asp?Haber=2162

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ben begenmedim saçma olmuş krgusu hoş degil.
ne yani bunu gören şimdi çatımdan kerten keleler intar etmesin diye o tavan döşemeyimi mi alcak :p

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hahahaha permission gece gece güldürdün beni ha. ben de beğenmedim reklamı açıkçası :)

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
evet gerçekten güzel olmuş yiğidi öldür hakkını yeme hesabı yapan yapmış :)

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Reklam da amaç nedir ? Ürünü ön plana çıkarmak bakın hepinizin aklında tavan reklamı kalmış demekki iğrençde deseniz banladım da deseniz Reklam Süper adrese teslim edilmiş..
Benden 10 üzeri 9 neden 9 diyecekseniz baba rölündeki şişman adam sanki sırıtmış o kadar reklam güzel..

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Reklam da amaç nedir ? Ürünü ön plana çıkarmak bakın hepinizin aklında tavan reklamı kalmış demekki iğrençde deseniz banladım da deseniz Reklam Süper adrese teslim edilmiş..
Benden 10 üzeri 9 neden 9 diyecekseniz baba rölündeki şişman adam sanki sırıtmış o kadar reklam güzel..

iyide reklam sonunda tavan bir an degişir ve yazı cıkarsa aklımızda kalır tabi ama bu reklam görüpte catısını döşetecek kişi bilmiyorum herkes gülüp gecer buna.. :)

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
iyide reklam sonunda tavan bir an degişir ve yazı cıkarsa aklımızda kalır tabi ama bu reklam görüpte catısını döşetecek kişi bilmiyorum herkes gülüp gecer buna.. :)

Yazılarının burada yayınlanmadığını biliyorsun dimi reklamın sadece karakterlerin oynadığı bölümü almışlar. O reklamın finalinde şirket logosu ve slogan çıkar..

Ya da sen şaka yapıyorsun yukardaki mesajın ile :D

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yazılarının burada yayınlanmadığını biliyorsun dimi reklamın sadece karakterlerin oynadığı bölümü almışlar. O reklamın finalinde şirket logosu ve slogan çıkar..

Ya da sen şaka yapıyorsun yukardaki mesajın ile :D

en sonra "Shera Ceiling Board- Seriously Duralble" yazıyo zaten..

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
http://www.youtube.com/watch?v=tsHMV2CBmdM
2004 en iyi reklamı

egerki bu verdiğim reklamı izlersen reklamlarını nasıl bir anlam verdiğini bu reklama göre anlıcaksın.. Taşıdıgı anlam herkes tarafından kolayca anlaşılır anlamlı reklam

herkesin bakış acısı farklı reklamlara göre demekii

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
http://www.youtube.com/watch?v=tsHMV2CBmdM
2004 en iyi reklamı

egerki bu verdiğim reklamı izlersen reklamlarını nasıl bir anlam verdiğini bu reklama göre anlıcaksın.. Taşıdıgı anlam herkes tarafından kolayca anlaşılır anlamlı reklam

herkesin bakış acısı farklı reklamlara göre demekii

Çok güzel çook hemde .... Burada sosyal bir mesaj var denilmek istenen "Emniyet Kemeri hayat kurtarır"
Yoksa reklamda hata var mesela o araba o hasarı aldığına göre çarptığında o ağaçın bence yıkılması lazım, dikiz aynasına bakınız kamera açısına göre ayarlanmış direk yatmış olan şöförü gösteriyor
Ama konu bunlar değil verilmek istenen mesaj KEMERİNİZİ BAĞLAYINIZ

Çatı reklamında da konu aynı çatınızı onarınız bizim ürünümüzü kullanınız yoksa elbette kimse kertenkele ler ölmesin diye çatı kaplama yaptırmaz :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5