İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu Reklam Türkiye'de Yapılsaydı :)

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Bu Reklam Türkiye'de Yapılsaydı Ne olurdu sizce :D
3M firmasının cam ürünlerinde kendini ispatlamak için otobüs duraklarındaki reklamı
Cam o kadar sağlammışkı bunun içindeki gerçek paraların kırılıp alınması imkansızmıs
Bizim türkler hiç affetmez walla :kızdım:
adsz3qu2rlay2zt4.jpg

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
o durakla beraber alır götürürler

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Ortadaki paralar sahtedir veya 1 er dolarlıktır yoksa koyulmaz okadar para valla...

Türkiyede olsa parayı bırak camıda satmak için alırlardı :D

Person

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
Türkler camı kırmadan içinden o paraları alır, yerinede sahtesini koyar.. Kimse anlamaz..

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Ankaralı olan bilir ,Adamlar Harikalar Diyarı yapmış .Gercektende Harika ..Disneyland gibi bi yer:p
Herşeyi alın tamamda çizgi film karakterleri ne işinize yarar? Daltonlardan 4. sü yoktu benim gittiğim dönemde:D Co yu bile çalmışlar:kızdım:

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Bu Reklam Türkiye'de Yapılsaydı Ne olurdu sizce :D
3M firmasının cam ürünlerinde kendini ispatlamak için otobüs duraklarındaki reklamı
Cam o kadar sağlammışkı bunun içindeki gerçek paraların kırılıp alınması imkansızmıs
Bizim türkler hiç affetmez walla :kızdım:
adsz3qu2rlay2zt4.jpg

1-Biz de o kadar kaliteli cam üreten firma yoktur :)
2-Türk insanı Türk insanı diyoruz da Türk insanı da çalışıtığında emeğinin karşlığını alabilse,okuduğunda karşlıığını alabilse Avruplalılardan daha da göz tok olurdu

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
ümit bizde o kadar değil ondan kat kat daha kaliteli cam üreten firmalar var emin ol.istedikten sonra kırılır.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Hangi ülke olduğu fark etmez. Oradaki paralar gerçek olacak ve o camın içinde duracak :D

Konu ile Alakasız Not : Konunun açılışı yanlış olmuş sonra bizi soy kırımla bilmem neyle suçluyorlar sesimizi çıkaramıyoruz. Diğer ülkelerde hapishane yok mu? Bakın bakalım o ülkelerin mahkumları ne tür suçlar işleyip içeri girmiş. Bizim ülkemiz ve insanlarımız diğer ülkelerdeki insanlardan daha namuslu ve o paraya da buraya yazı yazan hiç kimsenin gidip camı kırıkta alacağını sanmıyorum cam 1mm bile olsa. Bizim ülkemizdeki insanların daha namuslu ve dürüst olması da şöyle açıklayayım. Dünyadaki en kötü anayasalardan birine sahibiz. Tecavüz et ver 3000 lira kurtul. Hırsızlık yap 10 milyar çal :) 1 ay yat çık. Kaldırımdaki adamı ez, sağına soluna bakmadı diye 8-8 yaya suçlu olsun :D . Bu kadar hafif cezaların olduğu bir ülkede yaşıyoruz ve diğer dünya ülkelerinin ne kadar katı kurallarla yargıladığını duyuyoruz. Buna rağmen ülkemizde daha az suç işleniyor.

TheLeqend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiyede Yapmamışlar Çünkü O Paraların Koyulduktan 1 Gün Sonra Yokolacağını Biliyorlardır :D

resisoft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bizim türkler kırmaz aramızda olan hainler yapar bu tüm dünya'da geçerli varsa yoksa türkiyem tek geçerim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5