İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu Saçmalığın bir nedeni olmalı

H

hedefturan

Misafir
domainime bağlı ilk sitenin 16.500 indexlenmiş sayfası vardı. Php-nuke yi kaldırıp kodlanarak hazırlanmış bir site koyduk. Phpnuke dosyaları duruyor fakat veritabanları durmuyor...

Sonuç olarak aradan 6 ay geçmesine rağmen ölü link olan pph nuke sayfalarım hala google sunucularında indexli haldeyken, yeni hazırlanmış sitemin indexi sıfır çekiyor, forumda öyle... Oysaki phpnuke forumu süper index alıyordu

mail ata ata sonunda bu gece baktım index sayısı 515 e düşmüş...

16.500 nerdeee 515 nerde...

İşin ilginç yanı yeni sitenin indexi sıfır çekiyor...

Bunun nedeni ne , ben tamamen ölü linklerin kalkıp, yeni linklerin indexlenmesini istiyorum... Forumda hergün bırakılan 200 e yakın mesaj var, sitem 1200 ün üzerinde tekil ziyaretçi alıyor, ve googleden yeterli ziyaretçi gelmiyor...

Forumda 13 bine yakın mesaj varken böyle bir durumda bunun adı saçmalık olmuyormu?

Google botlarının sunucumu indexlemesi için neler yapmam lazım?

Konuda bilgisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum...

H

hedefturan

Misafir
ya , dün 515 indexli sayfa gösteriyordu tam ölü linklerden kurtuldum diyordum şimdi 16000 index gösteriyor...

Yokmu derdime bir çare..

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benım forumunda ölü linkleri haka indeksleniyor. Ara sıra ikibin kusur sayfa indekslenoyor ara sıra beşyüz küsür oluyor. bunun sebebinin farklı datacenterlardan kaynaklandıgını bılyomda neden oldugunu bilmiyom.

bide google neye gore farklı datacenterlara bakıyor ? her aramadamı farklı datacenter yoksa bunun bir periyodu varmıdır ?

P

PatlakLastik

Misafir
bu konuda biri yardım etsin
aynı sorundan bende muzdaribim,
diğer arama motorlarından pek fayda yok zaten,
google da böyle yapınca insanın küsesi geliyor,
şahsen ben deli oluyom yaaa vilen varsa bi anlatsın arkadaşlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5