İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bu sahtekara dikkat

f3rh4t

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
kişi arkadaşlarımı dolandırmıştır medyumum diyerek hepimiz tarafından dilekçelerimiz hazırlanmış olup bankalardan giden paraların dökümü kime gönderildiğide çıkarılmıştır avukatlarımız dava açmaya hazırlanıp arkadaşın hala daha absürt siteler alıp sattığının kanıtının screen shotları buradan alınarak telefon numarası birebir medyum sitesinde olan telefonla aynıdır avukatlarımız bayram sonu yasal işlemleri başlatacaktır bilginize

üye olduğu tüm sitelerin tüm sayfaların web adresleride dava dilekçelerine eklenmiş olup webmastersitesi.com dahil tüm sitelerden ip vs. bilgileri istenerek en ağır şekilde ceza alması sağlanacaktır

insanları dolandırmak bu kadar kolay değil ayrıca arkadaş çevrem ve ben toplanarak bilare gittik denk getiremedik denk getirdiğimiz yerdede kendisiyle yüzyüze konuşacağımızı belirtiriz...

üyelik profili

açtığı bütün konular

bu arkadaşın yaptığı meslek

buda gersini anlatır sanırım

bu sitede takılıyormu bilmiyorum webmaster sitesinde yakaladım iyi tanıyın arkadaşlar

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Ne sizi tanırım ne de bahsettiğiniz şahsı. O yüzden üzerinize alınmayın. Ancak kanıt eklenmeyen şikayet konuları bence kapatılmalıdır. Sonuçta olayı tek taraflı dinliyoruz. Diğer tarafı dinlemeden adı Google'da sahtekar olarak geçiyor. Hatta geçti bile :)

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
güzel kardeşim medyumluk ne işiniz varda böyle palavralara kanıyor ve dolandırılıyorsunuz inanmak güç.

f3rh4t

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Ne sizi tanırım ne de bahsettiğiniz şahsı. O yüzden üzerinize alınmayın. Ancak kanıt eklenmeyen şikayet konuları bence kapatılmalıdır. Sonuçta olayı tek taraflı dinliyoruz. Diğer tarafı dinlemeden adı Google'da sahtekar olarak geçiyor. Hatta geçti bile :)

kanıtlar orada varya dostum googlede ismini aratılmış bir şekilde koydum daha sonra medyumluk yaptığı telefon numarası ile gidip diğer siteden absürt site satın aldığını ondan sonrada orada iletişim için aynı teli koydunu gördüm onada inanmassanız googlede sitem ne kadar eder erdal tunç diye aratın oda olmadı msn ekleyin iş yaptırcanızı söyleyin daha sonrada cam açmasını isteyin bakalım googlede çıkan resimlerle aynı adammı çıkacak

anıl abi dediğin gibi sitedeki bütün yazılar iha dha vb haber sitelerine aittir onlardanda dava gelecek ona ayrıca ihbar ettim akabinde heklink ile medyum kelimesinde 1. sıraya gelmiş onuda google ihbar ettim bitiricem yeminim var realda görsem oradada bitiricem internetten suanda yasal olarak uğraşıyorum ;) ;)

T

trgy

Misafir

Geçemez burası index almıyor. :)

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
kanıtlar orada varya dostum googlede ismini aratılmış bir şekilde koydum daha sonra medyumluk yaptığı telefon numarası ile gidip diğer siteden absürt site satın aldığını ondan sonrada orada iletişim için aynı teli koydunu gördüm onada inanmassanız googlede sitem ne kadar eder erdal tunç diye aratın oda olmadı msn ekleyin iş yaptırcanızı söyleyin daha sonrada cam açmasını isteyin bakalım googlede çıkan resimlerle aynı adammı çıkacak

anıl abi dediğin gibi sitedeki bütün yazılar iha dha vb haber sitelerine aittir onlardanda dava gelecek ona ayrıca ihbar ettim akabinde heklink ile medyum kelimesinde 1. sıraya gelmiş onuda google ihbar ettim bitiricem yeminim var realda görsem oradada bitiricem internetten suanda yasal olarak uğraşıyorum ;) ;)

Dedikleriniz doğrudur arkadaşım. Ben genel manada açılan konular için dedim :)

İnşallah olumlu sonuç elde edersiniz.

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Geçemez burası index almıyor. :)

Bunu bilmiyordum işte:)

Konuyu okumadım ama medyum lafı gectiği için magdur olarak göremiyorum bu tarz konularda nedense kimseyi.Adı üstünde medyum = şarlatan
İnsanlar neden böyle şeylere pirim verirlerki otur hayatını kendin yaşa, kendin yönlendir,şekillendir medyumdan medet ummak niye?

X

Xman

Misafir
Gidipte medyuma üfürükçüye dolandırılıyorsunuz ya, diyecek lafım yok gayri...

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Medyum tarafından dolandırılmak...
Eneterasan...
Peki bu yaşanan herneyse, yaşanmamış olsaydı, her konuda anlaşmış olsaydınız kendinizi dolandırılmamışmı hissedecektiniz?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5