İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu sandbox mı ?

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Daha once karsılasmadıgım icin sormak istedim. Siteyi acalı 1 hafta oldu 1-2 gunde indexlendi ve adı dolayısıyla Aranan sozcukte ilk sayfada cıkıyordu yaklasık 3 gun icinde toplam 500 kadar hit aldı. 2 gun kadar devam etti bu fakat dun bu kesildi. indexler duruyor hatta 16 ya cıkmıs. Yani bunlarda bi azalma yok fakat site aramada cok gerilerde cıkıyor. Bu sandboxa mı isaret yoksa bildik oynamalardan birimi ?

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site ilk indexlendiğinde olması gerekenin üstünde bir pozisyonda çıkması bir süre sonra gerilemesi normal bir durumdur. Sandbox durumunda hemen hemen hiç hit alamazsınız.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
o halde link değişimleri gerekiyor. sandbox olmamasını dilerim :) dediğin gibidir umarım ve tekrar ilk sayfaya girerim.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bir hafta 10 günde hiç bir şey anlaşılmaz bir site için biraz zaman geçsin googledan hit çekmeye başlar..

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitenizin ilk keşi haricinde 2. keşinin oluşmasını bekleyin
gerçek degerleri o zaman bulacaktır google
sitemap'ın katkılarınıda unutmamalı
kolay gelsin

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
benimd ebaşıma olay geldi ama 6-7 gündne sonra indexleme hızlandı ve hit yükseldi hemen karar vermek hata oluyor 15-20 gün verceksin siteye..

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
cevaplar icin tesekkurler . tedirgin oldum cunku ilk 1-2 gunde 400 tekili gorunce sonrasında 0 - :) simdilik bekleyeyim. bakalım sonuc ne olucak.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5