İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu sayfayı görme yetkiniz yok diyo ?

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ardakaşlar dün akşam adsense onayı geldi bende sabah koydum siteye ama çıkmıyo reklamlar hata veriyo domain adsenden banlımı yoksa daha yeni diyemi çıkmıyo birde localhostta reklamlar çıkıyo ama sitede çıkmıyo

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
redbaron' Alıntı:
Ardakaşlar dün akşam adsense onayı geldi bende sabah koydum siteye ama çıkmıyo reklamlar hata veriyo domain adsenden banlımı yoksa daha yeni diyemi çıkmıyo birde localhostta reklamlar çıkıyo ama sitede çıkmıyo
Banlanma hatasıdır aldığınız.

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya ben başkasından aldım bu domaini ne yapcaz banlı olarak kalırmı bu site hep
+ bu site ile başvurdum ve kabul oldu

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kötü olmuş... reklam yayınladığın için o sitede, senin hesapta tehlikeye girebilir... istersen bi mail atıp ne yapacağını sor adsense'e...

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
redbaron' Alıntı:
ya ben başkasından aldım bu domaini ne yapcaz banlı olarak kalırmı bu site hep
+ bu site ile başvurdum ve kabul oldu

Eklediğin kodlarda bir sorun olabilir mi ? Aldığın hata banlı domainler için geçerli ama bu domainle kabul edildiğine göre ters birşeyler olmalı. En iyisi AdSense TR ye bir mail at.

https://www.google.com/support/adsense/bin/request.py?

netbuul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım benimde öle oldu aynı dediğin gibi mail at acıyorlar

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
netbuul' Alıntı:
benimde öle oldu aynı dediğin gibi mail at acıyorlar
bu biraz eksik bir bilgi olur.bunu okuyan banlanmış domainleri açıyorlar diyerek alıp sonrada üzülebilirler..

Şu anda google banlanmış domainleri, whoisi değişse bilede kabul etmiyor.. Bunun nedenleride : whois değişmenin kolay olması.Kod eklemede bir hata olabilir yada nadirde olsa bazı hostinglerde teknik sorunlar yaşanabiliyor.Bir arkadaşımın bizzat başına gelmişti.İframe siz eklemeyi de deneyin kodları..

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iframe siz deniyorum kodları localhostta gösteriyo ama hostta göstermiyo mail attım bakalım ne olcak

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende ilk üye olduğumda aynısı olmuştu, mail atmıştım, özür dileyip sorunu gidermişlerdi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5