İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu script

Aykan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.oyunkenti.info bu tür arama scriptini bir kaç yerde daha görmüştüm nedir bileniniz varmı? adres çubugundaki yazıyı direk googledan arıyor. vs.

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o sitede script falan göremedim ben.tek sayfa html ile yapılmış. yüzlerce spam anahtar kelime gizlenmiş bir site.başkada bişeyi yok.

R

RevenuE

Misafir
bu tür bir script mevcut. Bircogumuzun sitesine ziyaretci yolluyorlar zaten google dan sayemizde aldıkları trafikle

A

aDRiaNo

Misafir
google adsense'dende ban yemiş ayrıca daha yepyenicik..
onuda es geçmeyelim.

Aykan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla bu script yani :) adsense ile de alakası pek yok.yukarıda ımızında dedigi gibi bu tarz var bi sürü site ve günde bir kaç hit geliyor. script hakkında bilgisi olan varsa nedir ne degildir paylaşabilirse iyi olur.

Aykan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
echo degil yani oladabilir ama sanmıyorum.
çünkü adam tek basına geçip html nin basına o kadar site ekler mi? kodlara baktım pek bişey de anlayamadım. ve bu tür site çok bu aralar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5