İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bu scripti çevirebilecek harbi bu işten anlayan kardeş???

ivan3500

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öncelikle herkese merhabalar. projemiz üzerine bir soru cevap scripti aramaya başladık. osqa isminde süper bi script bulduk makul bir fiyata ayarlayabilecek arkadaş bulunurmu acep??kurulumu türkçeleştirmesi falan şimdiden herkese teşekkürler kardeşlik...selametle

P

pozitif06

Misafir
çeviri işini yapabilirim ama p.m ile görüşelim anlaşabilirsek :)

ivan3500

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam bana mail adresi yazarsanız ordan msn den daha detaylı konuşabiliriz saolun ilgileriniz için :şekil:

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Konuyu açan arkadaşım ifadeleri frmtr isimli siteden çekmişsiniz düzenlerseniz seviniriz.

sadeceprn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Dil dosyasını inceledim. Yaklaşık 1000 satır çevirilmesi gereken. Bu iş sadece İngilizceden Türkçeye çeviri de değil, değişkenleri cümle içinde düzgün kullanmak lazım, anlam kaybını önlemek hepsini neredeyse tek tek kontrol etmek lazım. Ayrıca script, python tabanlı django gerektiriyo, basit bir php scripti değil biraz daha zahmetli kurulumu var. Ve her host'a kuramazsınız bunu, hostunuzda django kurulu olması lazım.
"Hayır, mübarek, kardeş, sevap" vs diyerek yaptırılacak bir iş değil bu yani arkadaşım, ciddi bir emek gerektiren bir iş. 120TL'ye yapacağını söyleyen birini bulduysanız kaçırmayın bence. Ama o fiyata düzgün bir iş de beklemeyin benden söylemesi.

ivan3500

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dil dosyasını inceledim. Yaklaşık 1000 satır çevirilmesi gereken. Bu iş sadece İngilizceden Türkçeye çeviri de değil, değişkenleri cümle içinde düzgün kullanmak lazım, anlam kaybını önlemek hepsini neredeyse tek tek kontrol etmek lazım. Ayrıca script, python tabanlı django gerektiriyo, basit bir php scripti değil biraz daha zahmetli kurulumu var. Ve her host'a kuramazsınız bunu, hostunuzda django kurulu olması lazım.
"Hayır, mübarek, kardeş, sevap" vs diyerek yaptırılacak bir iş değil bu yani arkadaşım, ciddi bir emek gerektiren bir iş. 120TL'ye yapacağını söyleyen birini bulduysanız kaçırmayın bence. Ama o fiyata düzgün bir iş de beklemeyin benden söylemesi.

bilgilendirdiğin için teşekkürler arkadaşım zaten zor bi iş olmasa herhalde kullanan kardeşlerimiz olurdu zorluunu tekrar öğrenmiş olduk:eek:ha: hayır sevap işine gelince dilenme mahiyetli, değil onlar sadece bu anlamda yardım etcek bi kardeşime gönderilecek duaların ibareleri.saol ilgin için

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5