İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu sefer gerçekten 512 oluyor :D

excoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlk defa Burdur'dan Türkiye'ye bir müjde veren Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Burdur çıkartması sırasında ADSL fiyatlarında yüzde 100'lük bir indirime gidildiğini bildirdi.

1 Kasım itibariyle yürürlüğe girecek olan uygulama ile tüm ADSL kullanıcıları yüzde 100'lük bir indirimden yararlanacak. Bakan Yıldırım, "ADSL diğer adıyla geniş bant hızlı internet uygulaması son 1 senedir çok yaygın olarak kullanılmaya başlandı, telefonla beraber data iletişimi de aynı anda başladı, bu anlamda büyük kolaylık sağlandı. Biz yeni bir değişiklik yaptık, Türk Telekom hızı iki katına çıkardı. 256 kbps olan asgari hız, 512 kbps'ye çıkarıldı, böylece fiyatta da yarı yarıya indirim olmuş oldu bu önemli bir olaydır. İnternetin, yaygınlaştırılması bakımından herkese hayırlı olmasını diliyorum" diyerek tüm ADSL kullanıcılarına müjde verdi.

kaynak: http://haber.mynet.com/detail_news/...ter&ref=haberHome&id=A00C8691&date=13Ekim2005

http://www.haberturk.com/news/201237.html

excoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sadece 256ları arttırıyorlar, diğer hızlarda değişme yok ve telekomun adsl de daha 4mbit i yakalayabildiğini sanmıyorum :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
excoder' Alıntı:
sadece 256ları arttırıyorlar, diğer hızlarda değişme yok ve telekomun adsl de daha 4mbit i yakalayabildiğini sanmıyorum :)

ama özelleşme tamamalnınca meraklanma o 4-5 bile olur..

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya arkadaşlar şimdi.. 29 ytl likden bagsetmiş. ne demek istemişler sadece 29 ytl li yanai sınırlı paketlermi düşecek ben sınırsız 49 ytl veriyorum hız yükselince acaba 49 fiyatı düşecekmi ? bilgisi olan varmı ..

inşallah diger haber gibi fiyatalr düşmüştü ama sadece özel adsl hizmeti verenelre düşmüştü.. inşallah böyle bişi olmaz.

D

discoface

Misafir
Permission' Alıntı:
ya arkadaşlar şimdi.. 29 ytl likden bagsetmiş. ne demek istemişler sadece 29 ytl li yanai sınırlı paketlermi düşecek ben sınırsız 49 ytl veriyorum hız yükselince acaba 49 fiyatı düşecekmi ? bilgisi olan varmı ..

inşallah diger haber gibi fiyatalr düşmüştü ama sadece özel adsl hizmeti verenelre düşmüştü.. inşallah böyle bişi olmaz.

fiyatlarda %100 indirim derken, parasal anlamda bir indirim yok. Sadece hızı %100 arttırıyor. Bu duruma da %100 indirim diyor.
Zaten matematiksel olarak da %100 indirim diye bişi yoktur. o zaman 0 YTL olur :D

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alt sınır 512 kb olacak. 256 kb artık tarih oluyor. Download limiti 5 gb olacak. Sınırsız 512 kb ise 49 ytl olacak. hayırlı olsun. artık bizimde 0.5 mbit internet bağlantımız oluyor :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5