İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu şekil yerleştirme nasıl yapabiliriz?

M

millionkurt

Misafir
Merhaba arkadaşlar

http://forumuz.biz/showthread.php?p=1280538#post1280538 bu şekilde reklamı nasıl gösterebiliriz? aynı bu şekilde olsun istiyorum.. Sayfanın kaynak kodlarına bakıp cevap verirseniz sevinirim.. Sanırım 2-3 iframe den birden çekiyor reklamları ve oldukçe pahalı keywordler çıkıyor..

Fikri olan varmı?

Scorpion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım demek istedigin nasıl her konudaki mesaj üstüne yerleştirmemi ?

eğer oysa Vbulletin bölümünde var

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok yok arkadaş nasıl pahalı keywordleri çıkartırız diye soruyo :)
yok arkadaşım bunlar yasak sen en iyisi gel adam gibi çalış daha güzel paralar kazanırsın merak sarma böyle şeylere

M

millionkurt

Misafir
Yok o şekil yerleştirmeyi biliyorum ancak, bu site gibi iframe olarak çektirip koymak istiyorum

M

millionkurt

Misafir
yok yok arkadaş nasıl pahalı keywordleri çıkartırız diye soruyo :)
yok arkadaşım bunlar yasak sen en iyisi gel adam gibi çalış daha güzel paralar kazanırsın merak sarma böyle şeylere

Sağol, ancak bunu para kazanmak için yapmayacağım.. Google amca iframe ile reklam çıkartılamayacağını yazmışta.. Bu adam yapıyorsa bizde yapabiliriz belki diye bi danışayım dedim :)

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır google da ifframe açmak yasak değil ifframe i kurallara aykırı olmadan açabilirsin google a bunu bildirerek tabiki
zaten adsense reklamları kurarken böyle bir seçenek var çerçeveli sayfadan reklam yayınlıcam gibilerinden

M

millionkurt

Misafir
hayır google da ifframe açmak yasak değil ifframe i kurallara aykırı olmadan açabilirsin google a bunu bildirerek tabiki
zaten adsense reklamları kurarken böyle bir seçenek var çerçeveli sayfadan reklam yayınlıcam gibilerinden

Evet ama bu örnek verdiğim sitedeki gibi olmuyor :)

M

millionkurt

Misafir
Bu adamın id numarasını takip etiyorum 7-8 aydır banlanmadı.. Bence yasaksa bile google göz yumuyor ve atmıyor..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5