İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu şekilde yerleşim banlanma sebebi değilmi ?

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ekran görüntüsü alıp Gugıl'a kim şikayet ediyor ? :rolleyes:

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ekran goruntusune gerek yok. ADS BY GOOGLE yada GOOGLE REKLAMLARI linkine tıklayın. altta Bu reklam hakkında bize yazın a tıklayın. Sikayet bildir i secerek yazabilirsiniz.

Hayır yani o sitenin sahibi şikayet kokusunu falan alınca reklamları kaldırır belki de, o yüzden diyorum. :) Gerçi cache'den de bakabilir gugıl amca.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Hayır yani o sitenin sahibi şikayet kokusunu falan alınca reklamları kaldırır belki de, o yüzden diyorum. :) Gerçi cache'den de bakabilir gugıl amca.

odanı düşün senin icin o neyse sanırım Google icin internet O :) istediinde 2 gun once çıakrdıın çorabı nası bulabiliosan 2 gun onceki yamuguda sanırım istediinde bulur :D

hostingtr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sistemi kullanabilmek için kullanıcı adı ve kullanıcı şifrenizin olması gerekmektedir. Üyelik için buradan Foruma kayıt olmanız yeterlidir.
Eğer üye iseniz, aşağıdaki sahalara 'Kullanıcı Adı' ve 'Şifre' bilgilerinizi yazarak kullanabilirsiniz. SPONSOR REKLAMLARI TIKLAMADAN GİRİLMEZ :)

bunu kaldır derim :D

Metin77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
SPONSOR REKLAMLARI TIKLAMADAN GİRİLMEZ :)

yaziyor... ayrica Google bu site uzerinden account vermis. muhtemelen daha once bu sitenin icerigi degisikti. Bu sartlarda banlamasi lazim.

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dahada ötesi sayfanın altında bulunan 4 banner a tıklayarak içeri girilir diyor bannerlar iyinet sayacı ne mi oluyor ziyaretci göndermiş sayılıyor ve kendine beleşten ana sayfada garanti yer ediniyor

hem google hemde iyinet i dolandırıyor

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bence de banlanmış ben reklamları göremedim. gelen mailde ne yazıyordu acaba :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi