İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İpucu Bu SEO Araçlarını Mutlaka Bulundurun

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Bu başlık altında güncel seo programlarını ve araçlarını paylaşalım.

Yenilerini ekleyeceğim eklemek isteyenleri beklerim.

Scrapebox Link Checker

Bu araçla elinizdeki yüzlerce linki tarayıp bu linklerin içinde istediğiniz ifadeyi veya site adresini bulabilirsiniz. Araç ücretsizdir.

http://www.scrapebox.com/free-link-checker

adnan_ta

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
faydalı bilgiler için teşekkürler... ancak sitelerden bazıları açılmıyor...

Makro Web

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yararlı araçlara benziyorlar.Hemen denemeye başlıyorum.Teşekkürler..

pc1elves

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu araçlara karşı google artık önlem alıyor diye biliyorum. Zaten önerilen de ana sitelerinize değil alt sitelere uygulamanız. Ana siteleriniz değerli ise uzak durun arkadaşlar. Özellikle de vurgu yapmak istiyorum ki yabancı forumlarda bu konu ile ilgili merdiven görüşü savunulmakta. Yani bu tarz programları kullanırken rekabet oranınız ne kadar fazla ise ana sitenize o kadar basamak geriden yönlendirme yapacak şekilde programı kullanıp linkleme yapmalısınız.

burakgxg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar arkadaşlar,

Ben de aranızda yeniyim. Yakın zaman önce 3005 kelimelik bir makale yazmıştım :)

Makalemde profesyonel seo araçları hakkında kendini geliştirmek isteyenlere detaylı bilgile vermekteyim. Bundan ararlanmak isteyenler olacaktır. Buyursunlar. Aklınıza gelebilecek her türlü aracı bu yazıda listelim. Umarım işinize yarar.

http://www.incele.co/seo-araclari/

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5