İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu Şirketleri Nasıl Bilirsiniz? ( Windows Hosting )

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Özellikle WiNDOWS Hosting konusunda bu 4 şirketi nasıl bilirsiniz acaba?
Sunduğu özellikler cazip görünüyor.

http://hosting.aplus.net/compare_windows.html

http://www.gisol.com/hosting/index-nt.php

http://www.gate.com/windows/hosting_plans.htm

http://www.successfulhosting.com/hosting/windows.php

Not: www.hostony.com başlarda iyiydi. Ama şimdilerde günde birkaç kere bazı sitelerime dakikalarca ulaşamadığım anlar oluyor. İlk 1 aydan sonra 6 aylık peşin ödemiş olmama rağmen bırakmayı düşünüyorum. Yukarıdaki verdiğim adreslerle ilgili tecrübeleriniz varsa paylaşırsanız sevinirim.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Evrende hiçbirşeyin Unlimited olamayacağını her aklıselim kişi bilir.
Ama yine de hizmetlerinin iyi olma ihtimali az da olsa var diye buradan sizlere danışmak istemiştim.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hizmetleri için webhostingtalk.com da arama yapabilirsin orda yourum çıkmazsa hiç alma derim

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
webhostingtalk.com a girdim mi çıkamıyorum.
webhostingtalk.com da yüzlerce hosting şirketinin adı geçiyor.. ve her birisini öven de var söven de var..

Ama sanırım iyinet den bu şirketleri deneyen hiç yok :(
Herkes phpci olmuş.. Windows host alan yok...

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne yazıkki öle valla bw olayın yoksa yani.. bw tüketmem diyosan türk önerecem.. www.dataxi.com bw olayım var diyosan www.brinkster.com önerecem..

bunların hiçbiri akıl karı gelmiyorki beni yakından tanıyorsun zaten hepsine senin için baktım inceledim.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sağolun.
Datapacket i biliyorum. Ama kullanmadım.

Yalnız forumda birkaç kere adı geçmişti datapacket den uzak durun diye..

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Datapacket i tavsiye eden birisinin olduğunu görmek güzel. Çünkü sunduğu özellikler çok güzel. Ama yine de daha önceden söylenmiş olumsuz şeyler kafamı kurcalamıyor değil.

Helm Kontrol panel kullanması da hoş. Şuandaki hosting şirketinde de helm kullanıyorum. Helm in reseller kontrol panelinin demosunu da inceledim..

Ama yine de şunu sormak istiyorum sizlere..

Ben sadece kendime ait olan ve sadece benim bilgileri vs. giriş yapacağım 20-30 tane web sitesini bu hesapda kullanacağım. Bunun için reseller almama gerek yok sanırım.. Sadece kendim kullanacağımdan dolayı reseller in bana sağladığı bir avantaj da yoktur sanırım?

Bir diğer sorum da mdb dosyaları ve klasörlere verilen yetkilendirmeler.. Benim şuandaki helm kontrol panelinde böyle bir yetkilendirme özelliği yok. Bunu ya helm sunmuyor ya da şuandaki hosting şirketi.. Acaba datapacket de klasöre yetki verme olaylarını kontrol panelinden yapabiliyor muyuz? Yoksa onlara mı söyleyeceğiz yapmaları için? Her sitem için bir klasöre yetki verilmesi için şuandaki şirkete ticket açmaktan sıkıldım :)

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DB diye bir klasor vardı ve orada yetkileri yapabiliyordunuz. Umarım 4 ayda değiştirmemişlerdir sistemlerini :)

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
db diye bir klasör şuandaki hesabımda da var.. Ama db klasörü root un üstünde olduğu için odbc kullanmak gerekiyor. Umarım datapacket in db klasörü normal dosyalar/db şeklindedir.

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Piyasada bulunan normal bir scripti attığımda (db klasoru olmadan, scriptin orjinalini) hiç sorunsuz çalışıyordu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5