İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu site adsense ile dalgamı geçiyor

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
adam çok güzel düşünmüş ama :)

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
adam çok güzel düşünmüş ama :)

Çok güzel düşünmüşte mess.be yi ben bildim bileli üstteki adsense resimli kutu içinde soldaki bağlantı link reklamınında yanında smiley var.Bunlar yasak değilmi yoksa bu sitenin bi özelliği falanmı var..

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banlanmadığına göre google torpil geçiyor anlaşılan, hiti 20k civarı...

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
ben sitede illegal bir durum goremiyorum koskoca ads by google yazısı var orada ayrıca rekalmın altında ve üstünde yanıltıcı yazı falanda yok orda gorduğunuz birkac ufak smileye de link verilmiş kategorilere

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
ben sitede illegal bir durum goremiyorum koskoca ads by google yazısı var orada ayrıca rekalmın altında ve üstünde yanıltıcı yazı falanda yok orda gorduğunuz birkac ufak smileye de link verilmiş kategorilere

Reklamlara aşırı ilgi çekiyor ayrıca sol taraftaki bağlantı birimi reklamlarının yanınada ilgi çekici olsun diye smileyler eklemişler.Bunlar yasak..

KR@LKSK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence kurallara aykırı bi durum yok. Gayet güzel düşünmüş

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Bence kurallara aykırı bi durum yok. Gayet güzel düşünmüş

Reklam yanına resim yerleştirmek(soldaki bağlantı birimi reklamı) ve reklam yanına reklama aşırı ilgi çekecek şeyler yerleştirmek(üstteki rekalmın çevresindekiler) yasak değilmi?

yzgulec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reklam yanına resim yerleştirmek(soldaki bağlantı birimi reklamı) ve reklam yanına reklama aşırı ilgi çekecek şeyler yerleştirmek(üstteki rekalmın çevresindekiler) yasak değilmi?

Evet yasak ve bu site yıllardır aynı şekilde reklam yayınını sürdürüyor. İmaj yanına reklam yerleşimiyle ilgili AdSense Blog'taki yazıları ben göndermiştim hatta foruma geçmişte.

okokok

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
aynısını yaptım 3 ay kadar kullandım sorunda olmadı banlanmadım ama banlanma korkusu yedi bitirdi :D dayanamadım kaldırdım

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu site bayağı büyük ünlü bir site :)
Bencede bir sorun teşkil etmez ama biz korkumuzdan koyamıyoruzz banlanma korkusundan :)

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Böyle bişiye izin verilmesi nasıl bir ikili denklem olduğunun kanıtıdır. Saygılarımla...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5